Vize i Tom Gregory mają hit lata?! Never Let Me Down doda wam energii! [TYLKO NA ESKA.pl]

i

Autor: Magic Records Poland Vize i Tom Gregory mają hit lata?! Never Let Me Down doda wam energii! [TYLKO NA ESKA.pl]

Vize i Tom Gregory mają hit lata?! Never Let Me Down doda wam energii! [TYLKO NA ESKA.pl]

2020-04-26 21:12

Never Let Me Down, to motywujący kawałek o miłości, który ma szansę stać się najważniejszym numerem lata 2020! Już po pierwszym przesłuchaniu w głowie będziecie mieć zaśpiew "da da da daradada" i zapewniamy - nie pozbędziecie się go szybko. Jak brzmi Never Let Me Down? Przedpremierowy fragment serwujemy Wam na ESKA.pl!

Vize i Tom Gregory - piosenka Never Let Me Down, to jeden z najważniejszych hitów lata 2020? Oceńcie słuchając fragmentu przedpremierowo, tylko na ESKA.pl. Ta piosenka jest wyrazem silnych uczuć, które kogoś obdarzyłeś, kogo nie chcesz stracić. Wszystko to w momencie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie możesz stawić czoła ich utracie, bez względu na wszystko. Chwytliwe wokale Toma Gregory'ego doskonale w połączeniu z wyjątkowymi dźwiękami zaserwowanymi przez duet Vize sprawiają, że piosenka Never Let Me Down szybko wpada do głowy. Przekonajcie się sami słuchając fragmentu poniżej i czekajcie na całość!

Tom Gregory to gwiazda Domowego Grania, czyli cyklu wyjątkowych koncertów na ESKA.pl! Występ młodego wokalisty, który wyśpiewał hit Never Let Me Down, już w poniedziałek, 29 kwietnia o godzinie 18:00. Wszystko to na stronie głównej www.eska.pl!

Vize i Tom Gregory - fragment piosenki Never Let Me Down PRZEDPREMIEROWO, tylko na ESKA.pl!

Vize i Tom Gregory - kim są?

Duet Vize wkroczył na międzynarodową scenę z Glad You Came i megahitem Stars, tworząc nowy gatunek slap-house. W krótkim czasie wszedł na wysokie szczeble światowej sceny tanecznej. Ostatnia współpraca VIZE to dwa single z Felixem Jaehnem (Close Your Eyes, Thank You) i jeden z Joker Bra. Drugi z nich, zatytułowany Baby, trafił prosto na pierwsze miejsce oficjalnej listy hitów w Niemczech. Vize ma na koncie również remiksy dla takich wykonawców, jak: Alan Walker, Timmy Trumpet i Sam Feldt. Nie mniej imponująca jest historia Toma Gregory'ego. Jego ostatni singiel Fingertips znalazł się na pierwszym miejscu niemieckiego zestawienia (poprzednie dwa single wylądowały w TOP 25). Wejście 24-letniego angielskiego artysty na szczyt niemieckiego, szwajcarskiego i austriackiego krajobrazu airplay'owego było co najmniej szybkie.

Tom Gregory, w ciągu ostatnich kilku lat był stale rezerwowany przez całe lato i jesień. Każdy chciał, by Gregory dał występ przed wielką publicznością. Podobnie jak VIZE. Na krótko przed końcem 2019 roku grał w Hallenstadion w Zurychu dla 14.000 widzów. 

Sonda
Never Let Me Down HITEM Lata 2020?
Vize i Tom Gregory zapowiadają Never Let Me Down. Ten numer doda wam energii!