The Voice of Poland 2022: DRUŻYNA Justyny Steczkowskiej. Kto jest? [UCZESTNICY]

2022-10-30 10:22
Justyna Steczkowska
Autor: AKPA

Kto znalazł się w drużynie Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland 13? Czy będzie to najlepsza ekipa w programie? Kto trafił pod skrzydła najpopularniejszej polskiej wokalistki i wspólnie z nią będzie szlifować swoje umiejętności? Sprawdźcie już teraz!

The Voice of Poland 2022 - UCZESTNICY. Czy w drużynie Justyny Steczkowskiej znajduje się zwycięzca? Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji muzycznego show to właśnie jej podopieczna wygrała program. Laureatką była Marta Burdynowicz, która o najlepszy głos w Polsce walczyła z Rafałem Kozikiem, Bartoszem Madejem i Wiktorem Dydułą. Wykonała wtedy piosenkę "Odkryjemy miłość nieznaną". Kto w tym roku powtórzy jej sukces lub przynajmniej awansuje do upragnionego finału? Czy wokaliści z drużyny Justyny Steczkowskiej mają szansę na wygraną? Sprawdźcie, kto znalazł się na liście uczestników!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

Justyna Steczkowska - drużyna w The Voice of Poland 13

Kto jest w drużynie Justyny Steczkowskiej? Oto wszyscy wokaliści, którzy trafili do grupy trenerki. Lista uczestników będzie aktualizowana na bieżąco w trakcie trwania każdego odcinka programu:

The Voice of Poland 13 - Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska ponownie została trenerką w The Voice of Poland. Pierwszy raz w tej roli pojawiła się w 2. sezonie, a po roku przerwy wróciła do obsady muzycznego show na jeszcze dwie edycje. Twórcy programu zdecydowali się przywrócić znaną wokalistkę na fotel trenera w 12. odsłonie The Voice i została na nim do dziś.

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze