Andrzej Stankiewicz

i

Autor: fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Andrzej Stankiewicz - The Voice of Poland 13

Andrzej Stankiewicz - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Brał już udział w zagranicznej edycji!

2022-09-17 21:34

Andrzej Stankiewicz to jeden z tych uczestników The Voice of Poland, na których trzeba zwrócić uwagę. Młody i niezwykle zdolny wokalista wywołał dużo emocji swoim występem na Przesłuchaniach w ciemno. Kim jest nowa gwiazda popularnego talent show Telewizji Polskiej? Okazuje się, że ma już za sobą udział w innej edycji tego formatu, ale zagranicznej.

Andrzej Stankiewicz to uczestnik 13. edycji The Voice of Poland. Zeszłoroczny maturzysta postanowił pokazać swój talent całej Polsce. Pochodzi z Litwy. Ukończył szkołę średnią w Wilnie. Jego talent mogła już poznać tamtejsza publiczność. Zaledwie rok temu wziął udział w Lietuvos balsas, czyli litewskiej wersji The Voice. Odpadł na etapie Bitew po występie z piosenką When The Party's Over Billie Eilish. Czy w polskiej wersji będzie miał więcej szczęścia? Przekonamy się wkrótce. Sprawdźcie, jak Andrzej poradził sobie na Przesłuchaniu w ciemno,

ZOBACZ TAKŻE: Do The Voice of Poland przyszli osobno. W duecie zachwycili trenerów!

Takiej sytuacji w polskim The Voice of Poland jeszcze nie było! Tomson i Baron zszokowani!

Andrzej Stankiewicz - Przesłuchanie w ciemno

Andrzej Stankiewicz pojawił się na Przesłuchaniu w ciemno w 13. edycji programu The Voice of Poland i jego występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorom. Wokalista wykonał piosenkę Wicked Game, którą w oryginale wykonuje artysta Chris Isaak. Kilka lat temu występem z tym utworem zachwyciła Alicja Szemplińska, która później sięgnęła po zwycięstwo.

Andrzej Stankiewicz - drużyna

Andrzej Stankiewicz przeszedł do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniach w Ciemno zasilił grono drużyny Justyny Steczkowskiej. O jego obecność w ekipie walczył także Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron. Oznacza to, że odwrócił wszystkie fotele.

Jakie rady dla uczestników The Voice od Poland ma Lanberry?

Posłuchaj podcastu.

Listen to "Lanberry prosto z planu The Voice of Poland: "Nie warto się poddawać!" [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.