Karolina Lyndo - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Trenerzy pokochali jej głos!

2022-09-10 22:38
Karolina Lyndo
Autor: Materiały prasowe

Karolina Lyndo jest kolejną uczestniczką The Voice of Poland 13. Wokalistka pokazała na co ją stać. Jej głos i charyzma zostały docenione przez trójkę trenerów! Do czyjej drużyny trafiła Karolina Lyndo? Jaki utwór wykonała podczas przesłuchać w ciemno? Sprawdźcie, kim jest Karolina i co może dla was przygotować w kolejnym etapie programu.

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

Karolina Lyndo - kim jest?

Kim jest Karolina Lyndo? Wokalistka jest Polką z Wileńszczyzny. Karolina to młoda wokalistka, którą swoją przygodę z muzyką zaczęła już w przedszkolu! Wielu z was może już znać, Karolina brała udział w wielu projektach telewizyjnych m.in. "Głos Litwy". Na swoim koncie ma m.in. trasę koncertową na Litwie oraz kilka, naprawdę dobrych kawałków!

The Voice of Poland 13: UCZESTNICY - drużyna Tomsona i Barona [LISTA]

Karolina Lyndo w The Voice of Poland 13

Karolina Lyndo podczas przesłuchań w ciemno zdecydowała się wykonać przebój zespołu Bajm "10 przykazań". Jej głos oraz charyzmę pokochali niemal wszyscy trenerzy! Podczas jej występu swoje fotele odwrócili: Marek Piekarczyk, Landerry, Afromental. Karolina miała nie lada dylemat. Ostatecznie zdecydowała, że do dalszego etapu programu pójdzie z chłopakami z Afro.

The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze