Karolina Lyndo

i

Autor: Materiały prasowe

Karolina Lyndo - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Trenerzy pokochali jej głos!

2022-09-10 22:38

Karolina Lyndo jest kolejną uczestniczką The Voice of Poland 13. Wokalistka pokazała na co ją stać. Jej głos i charyzma zostały docenione przez trójkę trenerów! Do czyjej drużyny trafiła Karolina Lyndo? Jaki utwór wykonała podczas przesłuchać w ciemno? Sprawdźcie, kim jest Karolina i co może dla was przygotować w kolejnym etapie programu.

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

Karolina Lyndo - kim jest?

Kim jest Karolina Lyndo? Wokalistka jest Polką z Wileńszczyzny. Karolina to młoda wokalistka, którą swoją przygodę z muzyką zaczęła już w przedszkolu! Wielu z was może już znać, Karolina brała udział w wielu projektach telewizyjnych m.in. "Głos Litwy". Na swoim koncie ma m.in. trasę koncertową na Litwie oraz kilka, naprawdę dobrych kawałków!

The Voice of Poland 13: UCZESTNICY - drużyna Tomsona i Barona [LISTA]

Karolina Lyndo w The Voice of Poland 13

Karolina Lyndo podczas przesłuchań w ciemno zdecydowała się wykonać przebój zespołu Bajm "10 przykazań". Jej głos oraz charyzmę pokochali niemal wszyscy trenerzy! Podczas jej występu swoje fotele odwrócili: Marek Piekarczyk, Landerry, Afromental. Karolina miała nie lada dylemat. Ostatecznie zdecydowała, że do dalszego etapu programu pójdzie z chłopakami z Afro.

The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?