Zofia Kurowska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 13? Odwróciła WSZYSTKIE fotele!

2022-09-03 20:34
Zofia Kurowska w The Voice of Poland 13!
Autor: TVP

Jaki przyjemny głos - tak wokal Zofii Kurowskiej skomentowała w pierwszych sekundach Justyna Steczkowska! Kim jest zdolna uczestniczka The Voice of Poland 13? Co trzeba o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Zofia Kurowska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 13?
  2. Zofia Kurowska w The Voice of Poland 13

Zofia Kurowska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 13? Z przytupem zadebiutowała w programie wykonując jeden z najbardziej hipnotyzujących utworów XXI wieku. Zaczarowana poczuła się Lanberry, ale również pozostali trenerzy, którzy odwrócili swoje fotele. Pod wrażeniem jej głosu byli również internauci, którzy momentalnie rozpoczęli poszukiwania informacji na jej temat. Kim jest Zofia Kurowska?

The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

Zofia Kurowska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 13?

Zofia Kurowska słucha na co dzień jazzu i muzyki lat 80. Prowadzi zajęcia w szkole, mąż lubi ją słuchać i razem tworzą zespół. Członkami są osoby, które same nauczyły się śpiewać, robiąc to amatorsko. Skończyła wokalistykę jazzową, w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Występy publiczne pozwoliły jej pokonać tremę, co pokazała w przesłuchaniach w ciemno.

Zofia Kurowska w The Voice of Poland 13

Zofia Kurowska w The Voice of Poland 13 zaśpiewała utwór Nine Million Bicycles, pod którym podpisuje się Kate Melua. Trenerów urzekło, że wykonała ten kawałek całkowicie po swojemu. Odwrócili się wszyscy, ale ostatecznie będzie szlifować swoje umiejętności wokalne pod czujnym okiem Justyny Steczkowskiej!

Justyna Steczkowska - wiek, mąż, dzieci, wzrost, Wracam do domu, Instagram

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze