Marta Burdynowicz - wiek, Voice of Poland, wzrost, waga, dubbing, Instagram

2021-12-06 9:17

Kim jest Marta Burdynowicz? To muzycznie utalentowana dziewczyna, która dała się poznać wszystkim występując w dwunastej edycji The Voice of Poland. Jej głos porównywany jest do brytyjskiej piosenkarki Adele. Co musicie wiedzieć o Marcie? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Marta Burdynowicz - wiek, Voice of Poland, wzrost, waga, dubbing, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Marta Burdynowicz, dała się poznać widzom Telewizyjnej Dwójki podczas Przesłuchań w Ciemno do programu The Voice of Poland. Artystka weszła pewnym krokiem na scenę i zaśpiewała Szklankę Wody z repertuaru Bajm. Wszyscy trenerzy oszaleli z zachwytu i odwrócili swoje czerwone fotele w jej stronę. Choć Marta miała ciężki orzech do zgryzienia, to zdecydowała się kontynuować przygodę w programie pod okiem Justyny Steczkowskiej. Jej niesamowity muzyczny talent sprawił, że doszła do ostatniego odcinka show. Oprócz tego Marta Burdynowicz ma na swoim koncie wiele konkursów, których jest laureatką. Jej pasją oprócz muzyki jest teatr, w którym również się spełnia. Marta studiowała na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim. Profesjonalnie zajmuje się dubbingiem, a jej głos można było usłyszeć w produkcjach takich jak: My Little Pony, Dumbo, czy też Muppety na tropie. Marta występuje także na deskach teatru jako aktorka, a także publikuje na YouTube swoje

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Marta Burdynowicz - wiek

Ile lat ma Marta Burdynowicz? Pochodząca z Elbląga uczestniczka The Voice of Poland 12, ma 28 lat.

Marta Burdynowicz - wzrost, waga

Ile wzrostu ma Marta Burdynowicz? Ile waży? Takich informacji nie znajdziemy w sieci.

Marta Burdynowicz - The Voice of Poland

Marta Burdynowicz wzięła udział w 12. edycji The Voice of Poland. Na Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewała piosenkę Szklanka Wody z repertuaru zespołu Bajm i oczarowała wszystkich trenerów. Następnie pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej przeszła kolejne etapy i dotarła do finału wygrywając program. Co ciekawe, na potrzeby programu Marta nagrała piosenkę zatytułowaną Żaden Wstyd, która mocno spodobała się internautom.

Marta Burdynowicz - Instagram

Marta Burdynowicz aktywna jest na Instagramie. Artystka pokazuje tam swoje życie zawodowe i opisuje jak między innymi wygląda jej praca w teatrze. Martę znajdziecie w aplikacji bez problemu, wpisując w lupę jej imię i nazwisko.

Sonda
Podoba Ci się piosenka Marty Burdynowicz - Żaden Wstyd?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze