Christopher Falconnet - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Wokalista pokazał na co go stać!

i

Autor: Materiały prasowe

Christopher Falconnet - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Pokazał na co go stać!

2022-09-10 21:11

Christopher Falconnet, to kolejny uczestnik The Voice of Poland 13. Jego talent wokalny zapewnił mu przejście do kolejnego etapu programu. Co zaśpiewał podczas przesłuchań w ciemno? Do czyjej drużyny trafił? Zebraliśmy dla was kilka informacji o pochodzącym z Francji wokaliście!

The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska cała we łzach!

Christopher Falconnet - kim jest?

Uczestnik The Voice of Poland 13 Christopher Falconnet aktualnie mieszka w Toruniu, jednak pochodzi z Francji, z Pont-de-Roide. Uczył się w paryskiej szkole filmowej. Chris jest wszechstronnie uzdolniony. Oprócz tego, że jego magicznym głosem potrafi zauroczyć i sprawić, że widownia ma ciarki, to jeszcze do tego jest świetnym songwriterem! Nie straszna mu również gra na gitarze, którą uwielbia.

The Voice of Poland 13 - ZMIANA emisji! Kiedy i o której godzinie odcinki w TV?

Christopher Falconnet w The Voice of Poland 13

Christopher Falconnet podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał utwór "Synchronize", pod którym podpisuje się Milky Chance. Wokalista porwał widownię, która szybko poznała się na jego talencie. Podobnie było z Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem, którzy odwrócili swoje fotele. Ostatecznie Christopher wybrał drużynę Justyny.

Mateusz Kurdej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Jego głos wprawił w osłupienie

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?