Christopher Falconnet - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Pokazał na co go stać!

2022-09-10 21:11
Christopher Falconnet - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Wokalista pokazał na co go stać!
Autor: Materiały prasowe

Christopher Falconnet, to kolejny uczestnik The Voice of Poland 13. Jego talent wokalny zapewnił mu przejście do kolejnego etapu programu. Co zaśpiewał podczas przesłuchań w ciemno? Do czyjej drużyny trafił? Zebraliśmy dla was kilka informacji o pochodzącym z Francji wokaliście!

The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska cała we łzach!

Christopher Falconnet - kim jest?

Uczestnik The Voice of Poland 13 Christopher Falconnet aktualnie mieszka w Toruniu, jednak pochodzi z Francji, z Pont-de-Roide. Uczył się w paryskiej szkole filmowej. Chris jest wszechstronnie uzdolniony. Oprócz tego, że jego magicznym głosem potrafi zauroczyć i sprawić, że widownia ma ciarki, to jeszcze do tego jest świetnym songwriterem! Nie straszna mu również gra na gitarze, którą uwielbia.

The Voice of Poland 13 - ZMIANA emisji! Kiedy i o której godzinie odcinki w TV?

Christopher Falconnet w The Voice of Poland 13

Christopher Falconnet podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał utwór "Synchronize", pod którym podpisuje się Milky Chance. Wokalista porwał widownię, która szybko poznała się na jego talencie. Podobnie było z Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem, którzy odwrócili swoje fotele. Ostatecznie Christopher wybrał drużynę Justyny.

Mateusz Kurdej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Jego głos wprawił w osłupienie

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze