Julianna Olańska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Wróciła, by wygrać program!

2022-09-10 22:22
Julianna Olańska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Wróciła, by wygrać program!
Autor: Materiały prasowe

Kolejną uczestniczką The Voice of Poland 2022 jest niesamowicie charyzmatyczna Julianna Olańska. Wokalistka brała już udział w muzycznym show, jednak odpadła na etapie bitew. Teraz wróciła, by pokazać wszystkim na co ją stać. W czyjej drużynie jest Julianna Olańska? Czy Julianna wygra The Voice of Poland 13?

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

Julianna Olańska - kim jest?

Kim jest Julianna Olańska? Wielu z was może ją kojarzyć m.in. z udziału w jedenastej edycji muzycznego show, w którym zdobyła serca wszystkich trenerów. Do kolejnego etapu poszła z Tomsonem i Baronem. Niestety, Julianna pożegnała się z programem na etapie bitew mierząc swój wokal z Bartoszem Utrackim. Wokalistka brała także udział w jedenastej edycji show Must Be The Music. Poza tym, że śpiewa zajmuje się charakteryzacją i tatuażem.

Zofia Kurowska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 13? Odwróciła WSZYSTKIE fotele!

Julianna Olańska w The Voice of Poland 13

Julianna Olańska podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór "This World" - Selah Sue. Jej głos i charyzma zachwyciły trenerów do tego stopnia, że swoje fotele odwrócili wszyscy! Julianna nie miała więc łatwego zadania. Ostatecznie podjęła decyzję, że do kolejnego etapu będzie przygotowywała się z Justyną Steczkowską. Myślicie, że dziewczyny, wspólnymi siłami, dotrą do finału i zawalczą o zwycięstwo?

Julia Szarlińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Głosem wywołuje CIARKI!

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze