Mateusz Stankiewicz

i

Autor: Materiały prasowe

Mateusz Stankiewicz - kim jest uczestnik Voice of Poland 13? Wokalista wywołał poruszenie!

2022-09-25 14:56

Mateusz Stankiewicz dołączył do grona uczestników 13. edycji The Voice of Poland. O uzdolnionego wokalistę trwała prawdziwa walka wśród trenerów! Jaki utwór wykonał Mateusz? Do czyjej drużyny ostatecznie poszedł? Przekonajcie się sami.

The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska cała we łzach!

Mateusz Stankiewicz - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13?

Kim jest Mateusz Stankiewicz? To prawdziwy pasjonat muzyki oraz instrumentalistki. Scena jest dla niego drugim domem. Wokalista swoim głosem i talentem potrafi nie tylko porwac widownię, ale również wprawić ją w osłupienie. Mateusz uwielbia stare, klasyczne numery, co udowodnił wybierając utwór, który zaspiewał podczas przesłuchań w ciemno.

The Voice of Poland 13: UCZESTNICY - drużyna Tomsona i Barona [LISTA]

Mateusz Stankiewicz w The Voice of Poland 13

Mateusz Stankiewicz podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór Ain't no sunshine, pod którym podpisuje się Bill Wither. Wokalista podbił serca niemal wszystkich trenerów! Swoje fotele odwrócili chłopaki z Afromental, Justyna Steczkowska i Lanberry. Jednak Mateusz, jako swoją trenerkę, mógł wybrać tylko Justynę albo Lanberry, ponieważ ta druga zablokowała chłopaków. Ostatecznie uzdolniony wokalista zdecydował się kontynuowac swoją przygodę w drużynie Justyny Steczkowskiej.

Sandra Reizer oczarowała w The Voice of Poland 13. Wszyscy chcieli ją w swojej drużynie!