The Voice of Poland 2019 - BITWY w drużynie Michała Szpaka. Kto wygrał, a kto odpadł?

2019-10-20 18:01
Michał Szpak do swojej psiapsi siostry: - Zaraz wykopię cię z tej sceny! [WIDEO]
Autor: Waldemar Kompała / TVP Michał Szpak do swojej "psiapsi" siostry: - Zaraz wykopię cię z tej sceny! [WIDEO]

Dziesiąta edycja The Voice of Poland to gwarancja niesamowitych emocji. Uczestnicy, którzy podbili serca jurorów podczas Przesłuchań w Ciemno, walczą obecnie w kolejnym etapie show, jakim są Bitwy. Michał Szpak ma naprawdę trudne zadanie, bowiem w jego drużynie znalazły się prawdziwe talenty. Kogo artysta zostawił w swojej ekipie, kogo odrzucił, a kogo przyjął od innych trenerów? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Bitwy rozpoczęły się na dobre. Zdaniem wielu telewidzów, to najbardziej ekscytująca część muzycznego programu, który emitowany jest na antenie telewizyjnej Dwójki. W każdym tygodniu, na muzycznym ringu prezentuje się dwóch przedstawicieli danej drużyny, którzy wspólnie wykonują jeden kawałek. Ten, któremu pójdzie lepiej, ma zagwarantowane miejsce w kolejnym etapie, jakim są Nokauty. Pozostali jurorzy mają też możliwość podebrania uczestnika, który nie został wybrany przez ich trenera. 

Michał Szpak - Bitwy w drużynie

Michał Szpak ma już doświadczenie w jurorowaniu. Warto wspomnieć o tym, że zaprowadził do zwycięstwa jedną ze swoich podopiecznych - Martę Gałuszewską. W obecnej edycji talent show, w ekipie wykonawcy hitu Don't Poison Your Heart również znalazło się sporo talentów. Kogo wokalista uratował podczas Bitew?

I odcinek Bitew:

Przyjął: Kacper Fułek

II odcinek Bitew:

  • Violet Oliferuk vs. Oliwia Socha
  • Filip Czyżykowski vs. Sonia Michalczuk
Najnowsze