The Voice of Poland 10 - NOKAUTY. Kiedy są i o co chodzi?

2019-11-02 16:08 MK
Jurorzy The Voice of Poland
Autor: Waldemar Kompała / TVP

Dziesiąta edycja popularnego programu muzycznego The Voice of Poland trwa w najlepsze. Na wszystkich uczestników, którzy pomyślnie przejdą Bitwy, czekać będą Nokauty. Wielu fanów talent-show uważa, że to najbardziej emocjonujący ze wszystkich etapów produkcji. O co w nim chodzi? Kiedy będziemy mogli oglądać kolejną odsłonę zmagań uczestników? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Nokauty to trzeci z etapów, w którym najlepsi uczestnicy będą walczyć o możliwość zaprezentowania się w odcinkach na żywo. A jak wiadomo, jest o co walczyć. Popularny format wylansował wiele gwiazd muzyki, które dziś podbijają listy przebojów. Karierę w programie zaczynali między innymi: Natalia Nykiel, Sarsa, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska oraz Rafał Brzozowski. Wszyscy oni przeszli pomyślnie Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, a w końcu Nokauty. O co chodzi w tym etapie The Voice of Poland?

Nokauty w The Voice of Poland - kiedy i co to jest?

Nokauty to ostatni z etapów, który czeka na uczestników aktualnej edycji The Voice of Poland, zanim rozpoczną się odcinki na żywo. Zasady są dość proste. Otóż, każdy z członków danej drużyny: Margaret, Kamila Bednarka, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona wykonuje wybrany utwór. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności, siada na jednym z czterech krzeseł i obserwuje występy swoich kolegów z drużyny. Od trenera zależy, czy zastąpi on osobę na krześle innym zawodnikiem, czy też zagwarantuje mu awans do odcinków na żywo.

Kiedy są Nokauty? To pytanie zadają sobie wierni fani programu. W dziesiątej edycji The Voice of Poland, trzeci etap zmagań kandydatów do zwycięstwa rozpocznie się w sobotę, 2 listopada 2019 roku. Z pewnością Nokauty dostarczą wielu emocji zarówno uczestnikom, jurorom, jak również telewidzom.

Najnowsze