Michał Szpak w fenomenalnym coverze Maanamu. Rzucił publiczność na kolana!

2019-08-15 20:42 MK
Szpak
Autor: East News / Piotr Matusewicz

O tym, że Michał Szpak jest niezwykle utalentowany wie chyba każdy. Wokalista pojawił się na deskach Opery Leśnej, gdzie wykonał dwa utwory: jeden z repertuaru Czesława Niemena oraz drugi z repertuaru Kory i Maanamu. To właśnie drugi występ zaskoczył publiczność zgromadzoną w Sopocie i widzów przed telewizorami. Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2019 po raz kolejny pokazał, na co go stać. Piosenkarz pojawił się jako jedna z gwiazd trzeciego dnia festiwalu, który odbywa się pod hasłem PIOSENKI Z WINYLA. Co prawda, utalentowany wokalista nie wykonał żadnego ze swoich utworów podczas pierwszego wejścia na scenę, mimo to powalił publiczność na kolana. Wszystko za sprawą fenomenalnego zaśpiewania przeboju Kory i Maanamu Raz Dwa Raz Dwa. W tak rockowym wydaniu już dawno go nie widzieliśmy!

Michał Szpak - Top of the Top Sopot Festival 2019

Michał Szpak rozpoczął swój występ od coveru Czesława Niemena - Dziwny jest ten świat. To właśnie za sprawą tego utworu poznaliśmy wokalistę w programie X Factor. Nikt nie spodziewał się jednak tego, co wydarzy się za chwilę. Po zakończeniu ostatniego wersu nieśmiertelnego przeboju Niemena, Szpak płynnie przeszedł do Raz Dwa Raz Dwa z repertuaru Maanamu. Energia, z jaką wykonał numer zachwyciła wszystkich. - Szpak, moja szczena opadła w dół; Rozwalił na drobne kawałki scenę - piszą internauci. Gdy tylko występ pojawi się w sieci, umieścimy go tutaj.

Najnowsze