The Voice of Poland 11 - drużyny trenerów prawie w pełnym składzie. Kto ma największe perełki?

2020-10-03 18:49 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: Piotr Molecki/East News The Voice of Poland

Jedenasta edycja The Voice of Poland na dobre rozgrzała widzów przez telewizorami. Muzyczne doznania wywołują w nich z odcinka na odcinek coraz więcej emocji. Nic dziwnego - to wszystko dzięki przesympatycznym trenerom, a także utalentowanym uczestnikom. Drużyny coraz szybciej robią się pełne. Który z trenerów ma pod swoimi skrzydłami największe perełki?

The Voice of Poland jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów programem o charakterze muzyczno-rozrywkowym. To właśnie show dostarcza im w sobotnie wieczory niesamowitych emocji i wrażeń, a dodatkowo rozczula ich serca. Każdy odcinek to prawdziwa muzyczna uczta i nie ma co się dziwić! Uczestnicy, którzy wychodzą na scenę podczas przesłuchań w ciemno, od razu czarą swoim głosem. Niektórzy z nich za sprawą swojego talentu odwracają wszystkie cztery fotele, co wiąże się z szybszym biciem serca i podjęciem decyzji, którą drużynę wybiorą. Podczas jedenastej edycji na czerwonych fotelach zasiedli: Edyta Górniak, Tomson i Baron, Michał Szpak, a także debiutująca trenerka w The Voice of Poland - Urszula Dudziak.

Przesłuchania w ciemno powoli dobiegają końca, a co za tym idzie, drużyny zaczynają być pełne. Internauci jak zawsze są ze wszystkim na bieżąco i wybrali trenera, który ma pod swoimi skrzydłami największe perełki. Czyja drużyna jest najmocniejsza?

The Voice of Poland 11 - drużyny trenerów

Drużyny trenerów w The Voice of Poland 11 z odcinka na odcinek się uzupełniają. Kto ma największe perełki? Na ten temat wypowiedzieli się internauci. Ich zdania są podzielone, a wymieniony został w komentarzach każdy trener. Najwięcej osób jednak wspomniało o Michale Szpaku, który zdobył również ich ogromną sympatię, co można zauważyć od wieloma zdjęciami w mediach społecznościowych programu The Voice of Poland. Poniżej możecie dokładnie zobaczyć i poznać więcej informacji o uczestnikach, którzy znaleźli się w drużynach trenerów.

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze