Ala Tracz wygra Eurowizję Junior 2020? Polska piosenka wywołuje ciarki na całym świecie!

2020-09-30 10:18 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: TVP Ala Tracz

Młodziutka wokalistka wygrała bilet, który dał jej szansę na reprezentowanie naszego kraju, podczas Konkursu Piosenki dla Dzieci. To właśnie ona pokaże się światu i zaśpiewa piosenkę I'll Be Standing, która wywołuje ciarki! Mimo, że do Eurowizji Junior 2020 zostało jeszcze trochę czasu, to Alą Tracz już zachwycają się internauci nawet poza naszym krajem! Czy czeka na nią podium?

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior 2020? O młodej wokalistce zaczyna być coraz głośniej! Nic dziwnego, to właśnie ona pokazała, jak wielki ma talent i otrzymała w eurowizyjnej Szansie na Sukces bilet na Konkurs Piosenki dla Dzieci. W półfinałowym odcinku preselekcji, Ala wyszła na scenę i zaprezentowała piosenkę z repertuaru Edyty Górniak - Kolorowy wiatr, którą można usłyszeć również w bajce Pocahontas. Wykonanie 9-latki zachwyciło jurorów i sprawiło, że weszła do ścisłego finału. To właśnie wtedy, Ala zmierzyła się z Leną Marzec i Agatą Serwin. Jej piosenka I'll Be Standing, zachwyciła nie tylko jurorów ale również widzów, którzy oddawali na nią swoje głosy. Ala Tracz wygrała i otrzymała bilet na Eurowizję Junior 2020.

Czy Ala Tracz ma szansę wygrać tegoroczny Konkurs Piosenki dla Dzieci? Jej eurowizyjny kawałek wywołuje ciarki na całym ciele i bez wątpienia, dzięki niemu w połączeniu z głosem Ali, ma sporą szansę powtórzyć sukces kawałków Anyone I Want To Be czy też Superhero, dzięki którym wygraliśmy Eurowizję Junior w 2018 i 2019 roku. Co ciekawe, o Ali Tracz zaczyna być głośno również za granicą! Co piszą o niej internauci spoza naszego kraju?

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Ala Tracz - opinie zagranicznych internautów

Po ogłoszeniu werdyktu, że Ala Tracz została reprezentantką Polski w sieci zawrzało! Wiele osób jest pod wrażeniem wokalnego talentu 9-letniej artystki i nie ma się czemu dziwić! Co ciekawe, nawet zagraniczni internauci zaczęli wypowiadać się na temat kawałka I'll Be Standing i samej Ali Tracz. Wielu z nich uważa, że Polska z takim głosem i piosenką wywołującą ciarki na ciele, może wygrać Eurowizję Junior trzeci raz z rzędu. 

- szczerze mówiąc.. jestem z Niemiec, ale myślę, że Alicja może przynieść Polsce trzecie zwycięstwo z rzędu.. piosenkarka TOP, piosenka SUPER

- całkowicie się z tobą zgadzam - odkąd ją zobaczyłem, przypomniała mi się Sarę Larsson. Jej wspaniały głos i wspaniała postawa są niesamowite, powodzenia, ma bardzo obiecującą karierę

- ona jest wspaniała! jej głos jest jak płynne złoto <3 Big Love

- szczerze mówiąc myślę, że to ma potencjał do wygrania, zwłaszcza jeśli jest połączone z piękną grafiką. Te trąbki są takie świetne

- piękny, potężny głos w tak małej istotce :) Piosenka jest świetna 

- pięknie śpiewa, cudny głos, śliczna dziewczynka

Czy Ala Tracz wygra Eurowizję Junior 2020? Tego dowiemy się 29 listopada, jednak jej głos jest bardzo mocny, a piosenka wpadła już w ucho wielu osobom - dosłownie na całym świecie! Poniżej możecie jeszcze raz posłuchać Ali Tracz i jej eurowizyjnego kawałka I'll Be Standing. To miód na wasze serca!

Najnowsze