The Voice Kids 4 - FINAŁ 17.04. Wyniki i występy, relacja na żywo

2021-04-17 21:16 Ewelina Kulasza
The Voice Kids 2021 - trenerzy szczerze o pierwszych porażkach w karierze! [WIDEO]
Autor: Natasza Młudzik / TVP The Voice Kids 2021 - trenerzy szczerze o pierwszych porażkach w karierze! [WIDEO]

Wielki finał czwartej edycji The Voice Kids rusza w sobotni wieczór 17 kwietnia. Tuż po godzinie 20, widzowie z całej Polski będą świadkami muzycznych występów uczestników show, jak i gości specjalnych. Na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, a także Mateusz Golicki. Relację na żywo z The Voice Kids 4, znajdziecie poniżej.

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Co będzie się działo? Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Przed nami ostatni, finałowy odcinek czwartej edycji The Voice Kids. To właśnie w sobotni wieczór 17 kwietnia, poznamy zwycięzcę show, a także godnego następcę Roksany Węgiel, AniKi Dąbrowskiej, a także Marcina Maciejczaka. Czy zostanie nim Tatiana Kopala z drużyny Cleo, Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona lub Olek Klembalski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego? Tego dowiemy się już niebawem. Poniżej możecie śledzić naszą relację na żywo z czwartego finału The Voice Kids.

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu
Na żywo

The Voice Kids 4 - FINAŁ 17.04. Wyniki i występy, relacja na żywo

19:16

Witamy wszystkich bardzo serdecznie i zapraszamy na relację na żywo z finałowego odcinka The Voice Kids 4, gdzie o nagrodę główną walczyć będą: Sara Egwu-James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski. Oficjalnie ostatni odcinek rozśpiewanego show wystartuje w sobotni wieczór 17 kwietnia już o godzinie 20:00 w TVP 2. Nie możecie przegapić tej godziny!

20:00

The Voice Kids 4 wystartowało! To właśnie dzisiaj dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą podobnie jak Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska i Marcin Maciejczak.

20:05

Dzisiaj Najlepszy Głos w Polsce zostanie wybrany przez widzów. Trenerzy - Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odpoczywają na fotelach, a w dodatku rozpiera ich duma i ekscytacja. Szykuje się creme de la creme tej edycji? Chłopaki z grupy Afro właśnie tak powiedzieli na żywo w TVP2!

20:07

Pierwsza niespodzianka w The Voice Kids 4 właśnie pojawiła się na scenie. Mowa o Sylwii Grzeszczak, która zagrała na fortepianie i zaśpiewała swoją nowość Prawda o nas. Niebieskie światła, elegancka i zjawiskowa piosenkarka w różowej sukience, a także chórki i tancerze, którzy urozmaicają całe show!

20:09

Pomiędzy luźnymi przerwami dwaj komentatorzy - Oliwier Szot i Antek Scardina, czytają pytania internautów, którzy zadali je na Instagramie The Voice Kids.

20:13

Pierwszą finalistką, która pojawiła się na ekranach telewizorów jest Tatiana Kopala. Została pokazana jej droga, którą przeszła w programie. To ona płakała ze szczęścia kiedy w jej stronę odwróciła się Cleo. Dziewczynka wybrała właśnie jej drużynę i ... doszła do finału! Możecie głosować na Tatianę wysyłając SMS o treści 1 pod numer 7350. Tatiana Kopala w finale wyszła na scenę i zaczęła śpiewać na żywo piosenkę Piece Of My Heart z repertuaru Janis Joplin.

20:21

Teraz przyszła kolej na team Dawida Kwiatkowskiego, a dokładniej na jego podopiecznego finalistę. Mowa o Olku Klembalskim. Tak jak w przypadku Tatiany, została pokazana jego droga od Przesłuchań w Ciemno, aż do ścisłego finału. Możecie głosować na Olka wysyłajac SMS o treści 2 pod numer 7350. Olek Klembalski wyszedł na scenę i zaczął śpiewać przepiękny numer Hallelujah.

20:28

Po komplementach trenerów w stronę Olka Klembalskiego, przyszła pora na pytania do teamu Afro i do ostatniej finalistki - Sare Egwu-James.

20:30

Trzecią, a zarazem ostatnią finalistką jest Sara Egwu-James. Widzowie ponownie mogli zobaczyć jej drogę w The Voice Kids 4. To ona zachwyciła od razu wszystkich trenerów, ale ostatecznie wybrała team chłopaków z grupy Afromental. Możecie głosować na Sarę wysyłając SMS o treści 3 pod numer 7350.

20:32

Ida Nowakowska powiedziała, że jest pewna, że zobaczymy kiedyś Sarę Egwu-James na Eurowizji Junior. To z pewnością wielkie marzenie nie tylko młodej artystki, ale także jej fanów. Sara Egwu-James podczas finału The Voice Kids 4 zaśpiewała piosenkę Whitney Houston - Greatest Love Of All.

20:37

Pierwsza runda za nami. Teraz oczom wszystkich widzów ukazują się najlepsze momenty z The Voice Kids 4, których nie było w telewizji. Pękniecie ze śmiechu!

20:40

Powrócił z nowym singlem i zaśpiewał go w The Voice Kids 4! Mowa o Mateuszu Golickim, który był gościem specjalnym w finale i zaśpiewał swoją nowość Wypływam.

20:45

Kto jest ulubieńcem publiczności? Plebiscyt, który w tym roku cieszył się ogromną popularnością właśnie dobiegł końca. Zwycięzcą okazał się Krystian Gontarz z drużyny Cleo. To właśnie do niego powędrowała nagroda od sponsora PZU. Dodatkowo Krystian przeznaczył drugą nagrodę w postaci 30 000 złotych na szczytny cel. Ogromne gratulacje!

20:48

Druga runda wystartowała! Ponownie na scenie zobaczymy Tatianę, Olka i Sarę. Finaliści zaśpiewają teraz piosenki wyłącznie w języku polskim.

20:49

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Tatiana Kopala, która zaśpiewała piosenkę Mister Of America z repertuaru Lombard. Nadal możecie głosować na finalistkę, wysyłając SMS o treści 1 pod numer 7350.

20:54

Jako drugi na scenie pojawił się Olek Klembalski. To właśnie on wykonał polską piosenkę Dawida Podsiadło - Nieznajomy. Nadal możecie głosować na Olka, wysyłając SMS o treści 2 pod numer 7350.

21:00

Jako trzecia na scenę wyszła Sara Egwu-James. To właśnie ona wzięła na warsztat polską piosenkę Czas nas uczy pogody, z repertuaru Grażyny Łabaszewskiej. Nadal możecie na nią głosować, wysyłając SMS o treści 3 pod numer 7350.

21:10

Rafał Brzozowski pojawia się na scenie ze swoim numerem The Ride. To właśnie tą piosenkę zaśpiewa podczas Eurowizji 2021 w Rotterdamie.

21:13

Linie SMS pozostały właśnie zamknięte! Niedługo poznamy zwycięzcę show. Kto to będzie?

21:16

The Voice Kids 4 wygrywa Sara Egwu-James. Serdecznie gratulujemy!

Najnowsze