Sara Egwu James wygra The Voice Kids 4!? Ten wynik na to wskazuje

2021-04-16 16:29 Adrian Rybak
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Sara Egwu James będzie czwartą zwyciężczynią The Voice Kids w Polsce? Wiele na to wskazuje. Od samego początku edycji internauci uważali, że 12-latka ma największe szanse na zdobycie nagrody. Czy tak faktycznie się stanie? Dowiemy się już w sobotę, ale wynik jednego głosowania pokazuje, że Sara wygra z dużą przewagą.

Sara Egwu James to tegoroczne objawienie w polskiej muzyce. Jej występ podczas przesłuchań w ciemno z piosenką Anyone powalił widzów na kolana. Od tamtego momentu zaczęły się spekulacje, że Sara ma wygraną w garści. Jej kolejne występy tylko potwierdzały jej niesamowity talent. Sarze Egwu James faktycznie udało się wejść do ścisłego finału. O nagrodę zawalczy razem z Tatianą Kopalą i Olkiem Klembalskim. Niektórzy uważają, że wśród pozostałej dwójki finalistów znajduje się czarny koń, który niespodziewanie może pokonać reprezentantkę drużyny Tomsona i Barona. Redakcja portalu eska.pl przygotowała ankietę, aby sprawdzić, kto jest faworytem czytelników. Jej wynik jest jasny. Sara Egwu James ma wygrać The Voice Kids 4 z dużą przewagą. Zobacz szczegółowe wyniki głosowania poniżej:

Ankieta
Autor: eska.pl
The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

Sara Egwu James - wiek, pochodzenie, rodzina, Instagram

Młoda wokalistka zwróciła uwagę Polaków nie tylko swoim pięknym głosem, ale także egzotycznym wyglądem i ciekawym nazwiskiem. Jak się okazuje, Sara Egwu James pochodzi z Ośna Lubuskiego. Jej ojciec pochodzi z Nigerii, stąd też zagraniczne nazwisko. Nastolatka ma 12 lat. Nie jest aktywna w mediach społecznościowych. W The Voice Kids 4 swoją przygodę będzie kontynuować pod skrzydłami Tomsona i Barona.

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać?

The Voice Kids 4 dobiega końca. Już wkrótce poznamy zwycięzcę programu. Ostatni odcinek, który zrealizowany zostanie na żywo, będzie można obejrzeć w sobotę 17.04.2021. Transmisja zacznie się o godzinie 20:00 i potrwa półtorej godziny. Finał obejrzeć będzie można na kanale TVP2.

Najnowsze