Tatiana Kopala - wiek, rodzice, występy, Bełchatów, The Voice Kids, Instagram

2021-04-17 17:57
Tatiana Kopala
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Tatiana Kopala to jedna z finalistek programu The Voice Kids 4. W finale reprezentuje drużynę Cleo. Do najlepszej trójki dostała się po fenomenalnym występie w pierwszej części finału. Wiele osób zwróciło na nią uwagę. Widzowie zastanawiają się ile ma lat, kim są jej rodzice, co łączy ją z Bełchatowem oraz jak znaleźć ją na Instagramie.

Tatiana Kopala walczy o zwycięstwo w czwartej edycji The Voice Kids. W ostatecznym starciu na scenie zmierzy się z Sarą Egwu James z drużyny Tomsona i Barona oraz z Olkiem Klembalskim od Dawida Kwiatkowskiego. W poprzednich odcinkach Tatiana Kopala zaskoczyła niesamowitymi występami. Podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała piosenkę Pokaż na co cię stać zespołu Feel. W Bitwach wystąpiła z Małgośką Maryli Rodowicz, natomiast podczas pierwszego odcinka finałowego pokazała swoje umiejętności w We Are The Champions. Po dostaniu się do najlepszej trójki wystąpiła ze swoją trenerką Cleo. Razem wykonały I'm Outta Love. Wielu widzów chciałoby ją lepiej poznać. Co więcej wiadomo na temat Tatiany?

Na co trenerzy The Voice Kids wydali pierwsze zaoszczędzone w młodości pieniądze?

Tatiana Kopala - wiek, wzrost

Tatiana Kopala ma tylko 10 lat. Jeżeli uda jej wygrać czwartą edycję The Voice Kids, będzie najmłodszą zwyciężczynią w historii polskiej wersji formatu. Niektórzy zastanawiają się też, ile dziewczynka ma centymetrów wzrostu. Niestety, takie informacje nie są nigdzie dostępne.

Tatiana Kopala - rodzice, Bełchatów

Tatiana Kopala pochodzi z Bełchatowa. Mieszkańcy miasta znają ją z występów na lokalnych wydarzeniach. Brała udział choćby w Powiatowym Festiwalu Piosenki Radosnej. Dziewczynka uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 4. Informacje na temat rodziców Tatiany nie są dostępne.

Sonda
Tatiana Kopala - ma szanse na wygraną w The Voice Kids 4?

Tatiana Kopala - Instagram

Tatiana Kopala aktywna jest w mediach społecznościowych. Najłatwiej będzie znaleźć ją na Instagramie, gdzie często odpowiada na komentarze fanów oraz daje polubienia. Jej konto nosi nazwę @tatianakopala. Ma na nim ponad 7 tysięcy obserwujących.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze