The Voice Kids 4 - Jurorzy

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids 5 - kiedy kolejna edycja programu?

2021-04-18 8:57

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci, który co roku przed ekranami telewizorów zbiera ogromną widownię. Cieszą nie tylko trenerzy na czerwonych fotelach, ale także utalentowani artyści! Czwarta edycja programu dobiega końca, a fani już mocno tęsknią za sobotnimi wieczorami. Czy Telewizja Polska zamierza zrobić kolejną, piątą edycję show?

The Voice Kids 5 - kiedy kolejna edycja programu? To zastanawia wiele osób. The Voice Kids to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji. Uwielbia go każdy - mały czy też duży. To niesamowite emocje, dobre brzmienia, cudowni i przesympatyczni trenerzy, a także utalentowane dzieci i młodzież. Od pierwszej edycji minęło już sporo czasu, ale każdy dobrze pamięta występy młodych osób, ich zmagania na scenie, a także to co działo się na czerwonych fotelach. Dziś nawet ci co nie wygrali robią karierę w branży i miło się na to patrzy. W sobotni wieczór 17 kwietnia, poznamy kolejnego zwycięzcę. Przypomnijmy, że do tej pory w trzech edycjach tytuł najlepszego głosu w Polsce zdobyli: Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska, a także Marcin Maciejczak.

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

The Voice Kids 5 - czy będzie nowa edycja?

Czy będzie nowa, piąta edycja muzycznego show The Voice Kids? Fani mocno na to czekają, ale na razie takie informacje nie zostały potwierdzone. Najprawdopodobniej dowiemy się tego podczas finału programu, który będzie miał miejsce w sobotę 17 kwietnia po godzinie 20 w TVP 2. Być może nowa edycja pojawi się na wiosnę 2022, jednak gdy tylko pojawią się oficjalne informacje, zaktualizujemy dla was ten artykuł.