Olek Klembalski - wiek, wzrost, rodzina, Instagram, The Voice Kids

2021-04-17 17:57 Adrian Rybak
Olek Klembalski
Autor: materiały prasowe TVP

Olek Klembalski to jeden z uczestników czwartej edycji programu The Voice Kids. Dotarł do wielkiego finału, w którym zawalczy o zwycięstwo. Chłopiec od kilku tygodni zachwyca widzów swoimi wykonaniami. Wiele osób zastanawia się, ile ma lat, ile ma wzrostu, kim jest jego rodzina oraz czy ma konto na Instagramie. Odpowiadamy na te pytania.

Olek Klembalski to finalista programu The Voice Kids 4. W sobotę 17.04.2021 podczas ostatecznego starcia będzie reprezentował drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Miejsce w superfinale zapewnił mu występ z piosenką Writing's On The Wall z filmu Spectrum o Jamesie Bondzie. Utwór w oryginale wykonuje Sam Smith. Występ Olka Klembalskiego zachwycił widzów i jurorów, jednak to nie pierwsze jego genialne wykonanie. Podczas Przesłuchania w Ciemno Olek wystąpił z piosenką Have i Told You lately od Rod'a Stewarta. Swoim fantastycznym wykonaniem sprawił, że cała trójka jurorów namawiała go do wstąpienia do swojej drużyny. Wybrał jednak Dawida. Niektórzy porównują Olka Klembalskiego do Marcina Maciejczaka, poprzedniego zwycięzcę programu The Voice Kids. Co jeszcze wiemy o finaliście 4. edycji programu?

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Olek Klembalski - wiek, wzrost, miasto, szkoła

Olek Klembalski ma 14 lat - taką informację można przeczytać na oficjalnej stronie Internetowej programu The Voice Kids. Nie wiadomo jednak, ile ma wzrostu. Fani podejrzewają, że jest dość wysoki jak na swój wiek. Chłopiec pochodzi z Kutna, gdzie uczęszcza do szkoły muzycznej. Jest w drugiej klasie na drugim stopniu nauczania.

Olek Klembalski - rodzina, Instagram

W internecie nie ma informacji na temat rodziny Olka Klembalskiego. Wielokrotnie można było ją zobaczyć w telewizji, kiedy pojawiali się w studiu, aby go wspierać. Olek Klembalski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie to @aleksanderklembalski. 

Najnowsze