Team X

i

Autor: Youtube.com/TEAM X

Team X został... ekipą kurierską? Dostarczają paczki do domów fanów. O co chodzi?

2021-08-13 12:54

Team X to jedna z najpopularniejszych grup influencerów w Polsce. Obok Ekipy Friza to właśnie oni cieszą się największą popularnością. Od dawna odnoszą wiele sukcesów i tworzą nowe projekty. Teraz zaskoczyli swoich fanów, ponieważ... dostarczali im paczki do domów. Nie jest to przypadek. Jaki plan ma Team X?

Team X odnoszą ogromne sukcesy w mediach społecznościowych. To kolejna grupa influencerów, która odnosi spektakularne wyniki. Choć mieli wiele trudnych momentów, takich jak odejście Kacpra Błońskiego czy Lexy Chaplin, udało im się wyjść na prostą. Jak się okazało, mają bardzo wiernych fanów, którzy będą ich oglądać bez względu na zmiany w składzie. W ostatnim czasie odnoszą duże sukcesy na różnych płaszczyznach. Niedawno wydawali nowy singiel pod tytułem Habibi, do którego teledysk ma już ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube. Teraz przyszedł czas na nowy projekt, który postanowili wykorzystać do wkręcenia fanów! Team X dodał na swój kanał film, w którym pokazali, jak roznoszą paczki do domów swoich fanów. Co to za paczki i skąd taki pomysł?

ESKOWE studio, słuchacze i zabawa! Fest Festival najgorętszą imprezą lata!

Team X jako kurierzy

Team X postanowił roznieść paczki swoim fanom, którzy mieszkają w Warszawie. Nie jest to jednak przypadkowa sytuacja czy prezenty dla widzów. Team X od pewnego czasu prowadzi sklep internetowy i aby go wypromować, postanowili zastąpić kurierów i zanieść zakupy do domów klientów. Całą sytuację można obejrzeć niżej:

Sonda
Team X czy Ekipa Friza - którą grupą lubicie bardziej?

Team X - członkowie

Aktualnie do grupy Team X należą: