Natsu - wiek, wzrost, Team X 2, chłopak, TikTok, Instagram, YouTube

Natsu
Autor: Screen z YT: MUSIAŁAM ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE... / Natsu

Natsu - wiek, wzrost, Team X 2, chłopak, TikTok, Instagram, YouTube. Kim jest słynna Polska youtuberka, która pełni w nowym domu X rolę Stuu? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Natalii Kaczmarczyk znanej w sieci z pseudonim Natsu czekają na was poniżej!

Spis treści

  1. Natsu - wiek 
  2. Natsu - wzrost 
  3. Natsu - Team X 2 
  4. Natsu - chłopak 
  5. Natsu - TikTok 
  6. Natsu - Instagram 
  7. Natsu - YouTube 

Natsu - wiek, wzrost, Team X 2, chłopak, TikTok, Instagram, YouTube. Kim jest popularna influencerka, która zdaje się być najmocniejszym ogniwem w nowym teamie X? Od jakiegoś czasu internet zalewają nowe treści stricte dotyczące wznowienia popularnego kiedyś Teamu X. Kiedy początkowy plan, którego pomysłodawcą był Stuu nie wypalił, projekt ruszył ponownie, tylko że z kompletnie nowymi twórcami. Natalia Kaczmarczyk, znana w internecie jako Natsu zdaje się być najmocniejszym i najważniejszym twórcą całego medialnego projektu. To właśnie ona jest głównym lektorem pojawiających się materiałów na YouTube, które systematycznie pokazują się na kanale Teamu X 2. Kim zatem jest popularna na polskiej scenie Youtube’a Natsu i co o niej wiemy? Poniżej zebraliśmy dla was wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o internetowej twórczyni, które powinien wiedzieć o niej każdy prawdziwy fan. Kim jest Natsu? Czy ma chłopaka? Odpowiedzi na te pytania czekają na was poniżej! 

Natsu - wiek 

Natsu nie podaje w mediach społecznościowych swojej daty urodzenia. Fani oscylują, że youtuberka ma około 24 lat. 

Natsu - wzrost 

Ile Natsu ma wzrostu? Odpowiedzi na te pytanie szuka wiele fanów dziewczyny, jednak trudno to doprecyzować, ponieważ influencerka nie podała w mediach takiej informacji. 

Natsu - Team X 2 

Nastu jest jedną z najważniejszych twórców nowego Teamu X. Zdaniem wielu fanów to właśnie ona sprawiła, że cały projekt odżył na nowo. 

Natsu - chłopak 

Wiele osób zastanawia się czy serce Natalii jest zajęte, jednak Natsu nie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, dlatego nie wiemy, czy obecnie jest zakochana, czy też nie. 

Natsu - TikTok 

Natsu uwielbia TikToka, a on uwielbia ją! Dziewczyna ma profil składający się z ponad miliona fanów! Znajdziecie ją pod nickiem Natsu. 

Natsu - Instagram 

Instagram jest również mocną stroną Natsu! Jej profil obserwuje ponad 800 tysięcy użytkowników, a sama influencerka jest na nim niesamowicie aktywna. 

Natsu - YouTube 

Natsu jest prawdziwą polską youtuberką! Dziewczyna posiada własny kanał w serwisie, który zawiera niespełna 900 tysięcy subskrypcji! 

Najnowsze