Cezary Nykiel - wiek, wzrost, TikTok, Team X 2, dziewczyna, Instagram, YouTube

Cezary Nykiel
Autor: Screen z YT: TEAM X - SIEDEM (Official Music Video) / TEAM X

Cezary Nykiel - wiek, wzrost, TikTok, Team X 2, dziewczyna, Instagram, YouTube. Kim jest nowy członek Teamu X 2, o którego zabiegają się niemalże wszystkie fanki! Wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o polskim influencerze znajdziecie poniżej!

Cezary Nykiel - wiek, wzrost, TikTok, Team X 2, dziewczyna, Instagram, YouTube. Kim jest nowy członek Teamu X 2, którego mieliśmy okazję zobaczyć na zwiastunie nowej produkcji. Okazuje się, że fanki chłopaka bardzo często wyszukują szczegółowe informacje na jego temat, szczególnie po tym, jak dowiedziały się, że Czarek od teraz jest częścią nowego teamu X. Kontynuacja starej internetowej produkcji, a mowa oczywiście o Teamie X, którego pomysłodawcą był znany na polskiej scenie Youtube'a Stuu budzi wiele kontrowersji i podzielonych opinii od strony fanów.  Dokładnie w zeszłą sobotę 12 grudnia 2020 roku w sieci pojawił się filmik ujawniający nową ekipę domu X. Wśród nowych członków projektu znalazł się Cezary Nykiel, który swoją popularność zawdzięcza w największym stopniu aplikacji TikTok. Już poniżej czekają na was zebrane wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o młodym influencerze, który nazywany jest polską wersją Justina Biebera. 

Cezary Nykiel - wiek

Cezary Nykiel nie podaje w sieci swojego dokładnego wieku, jednak ze spekulacji fanów wynika, że chłopak ma 18 lat. 

Cezary Nykiel - wzrost 

Cezary Nykiel ma podobno około 172 cm wzrostu. 

Cezary Nykiel - TikTok

Czarek uwielbia nagrywać różne treści w aplikacji TikTok. Jego profil składa się z miliona fanów. Chłopak w dużej mierze na swoim koncie znany jest ze swojego śpiewu, wyglądu, a przede wszystkim uroczego uśmiechu. 

Cezary Nykiel - Team X 2 

Cezary Nykiel jest jednym z członków nowego Teamu X, a więc już niebawem zobaczymy go w roli zaawansowanego youtubera, który będzie w serwisie publikował filmiki każdego dnia. 

Cezary Nykiel - dziewczyna 

Cezary Nykiel jest często widziany w towarzystwie różnych dziewczyn, jednak miłością jego życia najprawdopodobniej jest Julia, która również nagrywa filmiki na TikToku. 

Cezary Nykiel - Instagram 

Cezary Nykiel kocha wszystkie media społecznościowe. Chłopak jest oczywiście bardzo aktywny na swoim Instagramie, na którym obserwuje go ponad 150 tysięcy osób.

Cezary Nykiel - YouTube 

Cezary Nykiel nie posiada własnego kanału w serwisie YouTube, jednak będzie można go tam obejrzeć, ponieważ dołączył on do Teamu X 2, który będzie publikował treści właśnie na tej platformie. 

Najnowsze