Monika Kociołek

i

Autor: Screen z YouTube/Monika Kociołek

Monika Kociołek - wiek, wzrost, chłopak, Team X 2, TikTok, Instagram

2020-12-15 15:56

Kim jest Monika Kociołek, która pojawiła się w nowym, odświeżonym Tamie X? Najważniejsze informacje o influencerce, znajdziecie w artykule poniżej. To ona razem z innymi ekipowiczami będzie dostarczać Wam sporo rozrywki na YouTube i nie tylko. Poznajcie ją bliżej!

Monika Kociołek - kim jest nowa uczestniczka Teamu X 2? To ją mogliście zobaczyć w zwiastunie nowej ekipy, który wywołał spore zamieszanie w sieci. Monika nagrywa TikToki, które są uwielbiane i chętnie oglądane przez internautów. To idolka niejednej nastolatki, która daje również czadu na Instagramie. Jej media społecznościowe śledzi sporo osób, dlatego śmiało można stwierdzić, że dziewczyna jest barwną i rozpoznawalną postacią w sieci. Monika Kociołek z dnia na dzień będzie jeszcze bardziej aktywna w sieci, ponieważ została jedną z uczestniczek nowego teamu X 2. Wspólnie ze swoimi kumplami z domu będzie tworzyć treści, aby umilić każdemu z Was wolną chwilę.

Rozpad pierwszej ekipy z Teamu X był naprawdę bardzo głośny. Teraz, kiedy została ujawniona nowa lista uczestników projektu w sieci znowu zawrzało! O Monice Kociołek z dnia na dzień będzie coraz głośniej, dlatego musicie poznać ją bliżej!

EKIPA Friza czy TEAM X? Sprawdź, do którego teamu lepiej pasujesz!

Pytanie 1 z 8
Ze znajomymi...

Monika Kociołek - wiek

Ile lat ma Monika Kociołek? Tej informacji szukacie w sieci! Otóż influencerka w 2020 roku skończyła 18 lat. Na swoim instagramie pochwaliła się nawet zdjęciami z hucznej imprezy urodzinowej!

Monika Kociołek - wzrost

Jakiego wzrostu jest Monika? W sieci niestety nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie. Sądząc po zdjęciach, możemy domyślać się, że Monika jest średniego wzrostu.

Monika Kociołek - chłopak

Czy Monika Kociołek ma chłopaka? Większość osób myślała, że Monika jest w związku z Karolem Pieszko. Jednak jak się okazało, to tylko fake news. Monika Kociołek jest singielką!

Monika Kociołek - Team X 2

Monika Kociołek to nowa uczestniczka projektu Team X 2. Niebawem zobaczymy dziewczynę w roli zaawansowanej youtuberki, która będzie nagrywać materiały ze swoimi kumplami z nowej ekipy. Monika dopiero co założyła konto na YouTube, dlatego z pewnością niebawem znajdziemy tam coraz więcej treści.

Monika Kociołek - TikTok

Czy Monika Kociołek ma TikToka? Oczywiście, że tak! Znajdziecie ją pod nazwą @monika.kociolek. Dziewczyna umieszcza tam dużo materiałów wideo - nawet z nową ekipą!

Monika Kociołek - Instagram

Monika Kociołek aktywna jest na Instagramie. Jej profil znajdziecie bez problemu, ponieważ jej nazwa jest taka sama, jak na TikToku.

ESKA XD #012