Leksiu

i

Autor: Screen z YT: TEAM X - SIEDEM (Official Music Video) / TEAM X

Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube

2022-01-08 13:02

Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest uczestnik nowego Teamu X, który zrobił furorę w sieci? Już poniżej zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o początkującym influencerze, o którym niebawem z pewnością będzie głośno!

Spis treści

  1. Leksiu - wiek
  2. Leksiu - wzrost
  3. Leksiu - Team X 2
  4. Leksiu - dziewczyna
  5. Leksiu - piosenka 
  6. Leksiu - Instagram
  7. Leksiu - TikTok 
  8. Leksiu - YouTube

Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest uczestnik nowego Teamu X, który zrobił furorę w sieci? Już od jakiegoś czasu o tym chłopaku jest bardzo głośno! Leksiu jest najbardziej tajemniczą postacią całego projektu. Team X 2 ujawnił wszystkich członków dokładnie 12 grudnia 2020 roku, kiedy opublikował w sieci krótki zwiastun zapowiadający nowe początki ekipy. Największe zainteresowanie wzbudził Leksiu, który nie był wcześniej znany w mediach społecznościowych. Już poniżej postanowiliśmy przybliżyć wam postać młodego chłopaka, który zyskał miano najsympatyczniejszej osoby z całego Teamu! Kim jest Leksiu z Team X 2 i co o nim wiemy? Wszystkie najważniejsze informacje, które znaleźliśmy w sieci na jego temat znajdziecie poniżej! 

Sonda
Team X czy Ekipa Friza - którą grupą lubicie bardziej?
Natsu - kiedyś i dziś

Leksiu - wiek

Leksiu jest najbardziej tajemniczą osobą z całego Teamu X. Wiemy jednak, że urodził się 13 sierpnia 1998 roku.

Leksiu - wzrost

Leksiu ma około 175 cm wzrostu.

Leksiu - Team X 2

Leksiu dołączył do Team X 2 i wraz z Natsu, Patrycją Mołczanow, Moniką Kociołek, Czarkiem Nykiel, Julią Żugaj, Karolem Pieszko i Sheo zamieszkał w willi pod Warszawą. Wspólnie z ekipą nagrywał materiały wideo, a także piosenki. Co ciekawe, kiedy przekroczył bramy Domu X widzowie nazwali go najbardziej tajemniczą i niezwykle sympatyczną osobą w nowym projekcie. Wiele osób zmieniło jednak zdanie, po aferze która wybuchła w sieci na początku 2022 roku.

ZOBACZ: Leksiu - afera. O co chodzi w zamieszaniu z youtuberem Team X2?

Leksiu - dziewczyna

Wiele osób zastanawia się czy Leksiu ma dziewczynę. YouTuber jest najprawdopodobniej singlem.

Leksiu - piosenka 

Leksiu zachwycił wszystkich fanów swoją częścią piosenki Siedem, która ukazała się ponad rok temu prezentując nowy skład ekipy spod Warszawy. Następnie doszły kolejne kawałki w których również można było go usłyszeć. Wszystkie piosenki znajdują się na kanale YouTube - TEAM X.

Leksiu - Instagram

Leksiu ma konto na Instagramie. Znajdziecie go pod nazwą @leksiux

Leksiu - TikTok 

Leksiu widnieje na TikToku pod taką samą nazwą jak na IG.

Leksiu - YouTube

Leksiu nie ma swojego oficjalnego konta na YouTube. Znaleźć go można jedynie na oficjalnych kanałach Team X oraz u Natsu.