Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube

Leksiu
Autor: Screen z YT: TEAM X - SIEDEM (Official Music Video) / TEAM X

Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest uczestnik nowego Teamu X, który zrobił furorę w sieci? Już poniżej zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o początkującym influencerze, o którym niebawem z pewnością będzie głośno!

Spis treści

  1. Leksiu - wiek
  2. Leksiu - wzrost
  3. Leksiu - Team X 2
  4. Leksiu - dziewczyna
  5. Leksiu - piosenka 
  6. Leksiu - Instagram
  7. Leksiu - TikTok 
  8. Leksiu - YouTube

Leksiu - wiek, wzrost, Team X 2, dziewczyna, piosenka, Instagram, TikTok, YouTube. Kim jest uczestnik nowego Teamu X, który zrobił furorę w sieci? Już od jakiegoś czasu o tym chłopaku jest bardzo głośno! Leksiu jest najbardziej tajemniczą postacią całego projektu. Team X 2 ujawnił wszystkich członków dokładnie 12 grudnia 2020 roku, kiedy opublikował w sieci krótki zwiastun zapowiadający nowe początki ekipy. Największe zainteresowanie wzbudził Leksiu, który nie był wcześniej znany w mediach społecznościowych. Już poniżej postanowiliśmy przybliżyć wam postać młodego chłopaka, który zyskał miano najsympatyczniejszej osoby z całego Teamu! Kim jest Leksiu z Team X 2 i co o nim wiemy? Wszystkie najważniejsze informacje, które znaleźliśmy w sieci na jego temat znajdziecie poniżej! 

Leksiu - wiek

Leksiu jest najbardziej tajemniczą osobą z całego Teamu X, a więc w sieci nie ma podanych informacji na temat jego wieku. Wiemy, że twórca jeszcze kiedyś mieszkał w Szwecji. 

Leksiu - wzrost

Leksiu nie podał w internecie swojego dokładnego wzrostu, uzupełnimy tę informację, jak tylko będzie to możliwe. 

Leksiu - Team X 2

Leksiu uchodzi za najbardziej tajemniczą i niezwykle sympatyczną osobą w Teamie X 2! W akcji youtubera zobaczymy go już niebawem! 

Leksiu - dziewczyna

Leksiu, póki co nie zdradza żadnych informacji w internecie na swój temat, dlatego tym bardziej nie ujawnia swoich spraw sercowych. 

Leksiu - piosenka 

Leksiu zachwycił wszystkich fanów swoją częścią piosenki Siedem, jaką usłyszeć można na kanale nowego Teamu X. Nieznany jeszcze chłopak mógłby spokojnie zostać raperem. 

Leksiu - Instagram

Leksiu swoją przygodę z Instagramem dopiero zaczyna! Chłopak na swoim profilu ma dopiero 3 dodane zdjęcia, lecz prawie 114 tysięcy obserwatorów, co jest niesamowitym osiągnięciem! 

Leksiu - TikTok 

Leksiu nie ma własnego konta na TikToka, jednak możemy być niemalże pewni, że niebawem się tam pojawi, tak samo jak jego znajomi z Teamu X! 

Leksiu - YouTube

Leksiu nie ma swojego oficjalnego konta na YouTube. Znaleźć go można jedynie na oficjalnych kanałach Team X oraz u Natsu.

Najnowsze