Patrycja Mołczanow

i

Autor: Screen z YouTube/Patrycja Mołczanow

Patrycja Mołczanow - wiek, wzrost, chłopak, Team X 2, Instagram, YouTube, TikTok

2020-12-14 16:41

Patrycja Mołczanow - wiek, wzrost, chłopak, Team X 2, Instagram, YouTube, TikTok. Kim jest nowa członkini Teamu X 2? To ona swoim barwnym charakterem ożywia nową ekipę! Wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o polskiej influencerce i youtuberce, znajdziecie poniżej.

Patrycja Mołczanow - kim jest nowa uczestniczka Teamu X 2? To ją mogliście zobaczyć w zwiastunie nowej ekipy. Patrycja Mołczanow nagrywa vlogi na YouTube, które chętnie oglądane są przez wielu internautów. Ponadto dziewczyna udziela się w sieci i uwielbia publikować zdjęcia na Instagramie. Dziewczyna będzie jeszcze bardziej aktywna w sieci, ponieważ dołączyła do nowej ekipy - Team X 2. Przypomnijmy, że projekt Team X został stworzony przez youtubera Stuu Burtona. Do ekipy należeli między innymi: Marcin Dubiel, Lexy Chaplin, Kacper Blonsky, Czarek i Fanka. Po rozpadzie popularnej paczki, przyszła kolej na stworzenie kolejnej. Zaangażowała się w nią Natsu - Natalia Karczmarczyk, która również była jedną z ekipowiczek pierwszego teamu.

Odkąd została ujawniona lista nowego Teamu X, w sieci zrobiło się naprawdę bardzo głośno! Patrycja Mołczanow to jedna z uczestniczek, o której z dnia na dzień będzie coraz głośniej. Dziewczyna porównywana jest do Lexy Chaplin, ponieważ według internautów jest do niej bardzo podobna. Co musicie wiedzieć o Patrycji? Najważniejsze informacje podrzucamy poniżej.

Sonda
Tema X 2 - czy kibicujesz nowej ekipie w sieci?

Patrycja Mołczanow - wiek

Ile lat ma Patrycja Mołczanow? Nowa członkini Teamu X 2 nie podaje w sieci swojego dokładnego wieku. Jednak jak możemy się domyślać, dziewczyna jest pełnoletnia. W lutym 2020 roku miała swoją studniówkę.

Patrycja Mołczanow - wzrost

Jakiego wzrostu jest Patrycja Mołczanow? W sieci również nie znajdziemy informacji na ten temat. Po zdjęciach możemy domyślać się tylko, że Patrycja jest średniego wzrostu, jak większość dziewczyn w Polsce.

Patrycja Mołczanow - chłopak

Czy Patrycja Mołczanow ma chłopaka? Najprawdopodobniej youtuberka jest wolna, jednak na 100% nie możemy Wam potwierdzić tej informacji.

Patrycja Mołczanow - Team X 2

Patrycja Mołczanow to nowa uczestniczka internetowego projektu Team X 2. Internauci porównują ją do Lexy Chaplin, która wcześniej mieszkała ze starą ekipą w białej willi pod Warszawą. Niebawem zobaczymy Patrycję w roli zaawansowanej youtuberki, która będzie nagrywać materiały ze swoimi domownikami i kumplami z Teamu.

Patrycja Mołczanow - Instagram

Patrycja Mołczanow aktywna jest na Instagramie pod nazwą @patrycjamolczanow. Dziewczyna miała chwilowy problem ze swoim profilem, jednak już wszystko wróciło do normy.

Patrycja Mołczanow - YouTube

Patrycja Mołczanow nagrywa również filmiki na YouTube. Jej kanał subskrybuje ponad 85,5 tys. internautów, a filmiki zdobywają ogromne wyświetlenia. Znajdziecie ją pod nazwą Patrycja Mołczanow.

Patrycja Mołczanow - TikTok

Czy Patrycja Mołczanow ma TikToka? Wpisując jej imię i nazwisko w wyszukiwarce aplikacji, możemy znaleźć jej konto. Nowa członkini Teamu X 2 nie jest jednak aktywna na TikToku.

ESKA XD #012