Taylor Swift

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

KONCERTY

Taylor Swift w Polsce 2024 - DATY, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy wystąpi wokalistka?

2023-07-06 8:57

Taylor Swift wystąpi w Polsce! Na ten moment fani najpopularniejszej obecnie wokalistki na świecie czekali od lat. Amerykańska supergwiazda oficjalnie zapowiedziała europejską część swojego tournee The Eras Tour, w ramach której wystąpi w naszym kraju. Sprawdźcie, gdzie i kiedy odbędą się koncerty Taylor Swift w Polsce. To celebracja jej bogatego dorobku!

Spis treści

  1. Taylor Swift w Polsce - data i miejsce
  2. Taylor Swift w Polsce - bilety

Taylor Swift w Polsce 2024 to spełnienie marzeń wszystkich polskich Swifties. W 2020 roku wiele osób myślało, że wreszcie uda im się zobaczyć ich ulubioną artystkę. Amerykańska supergwiazda miała być headlinerką Open'er Festivalu i dać występ promujący jej album Lover. Niestety pandemia koronawirsua zniszczyła wszystko. Teraz koncerty odbywają się normalnie i kiedy Taylor ogłosiła The Eras Tour, wszyscy polscy fani trzymali kciuki aby zawitała też do naszego kraju. Było warto, ponieważ wiemy już, że tak się stanie! Swift ogłosiła europejskie daty koncertów i nie zabrakło tam Polski. Kiedy jedna z najpopularniejszych piosenkarek świata u nas wystąpi?

Koncerty w Polsce lato 2023. Wysyp światowych gwiazd w naszym kraju!

Roxie Węgiel uderza w byłych? Zdradziła kulisy TEJ piosenki!

Taylor Swift w Polsce - data i miejsce

To już oficjalne! Taylor Swift zaśpiewa w Polsce! Koncerty piosenkarki odbędą się 1,2 i 3 sierpnia 2024 roku w Warszawie na PGE Narodowym.

Taylor Swift w Polsce - bilety

Bilety na show The Eras Tour trafią wkrótce do sprzedaży. Fani mogli się rejestrować za pośrednictwem specjalnego formularza. Ma to zapobiec nabywaniu wejściówek przez boty. Rejestracja była otwarta do piątku, 23 czerwca 2023 roku, do godziny 23:59, natomiast ogólna sprzedaż wystartuje 12 lipca, punktualnie o godzinie 12:00. Jak podaje organizator w postaci firmy Alter Art, rejestracja nie gwarantuje dostępu do sprzedaży biletów, ani ich zakupu. Niektóre rejestracje mogą nie zostać pozytywnie zweryfikowane i nie uzyskać dostępu do sprzedaży biletów.