Taylor Swift

i

Autor: Casey Flanigan/imageSPACE/Associated Press/East News

KONCERTY

Taylor Swift Warszawa 2024 - BILETY. Ceny znane przed 12 lipca?

2023-07-06 9:12

Taylor Swift wystąpi w Warszawie w sierpniu przyszłego roku. Piosenkarka, która jeszcze nigdy nie miała okazji zaprezentować się przed polską publicznością, da nie jeden, nie dwa, a trzy koncerty na PGE Narodowym. 5 lipca Swifties dowiedzieli się, czy pomyślnie przeszli proces rekrutacji wykluczający z udziału w sprzedaży wejściówek boty. Kiedy natomiast poznamy ich ceny? Wyjaśniamy!

Bilety na koncert Taylor Swift w Warszawie z pewnością rozejdą się jak świeże bułeczki. Świadczy o tym fakt, że organizator w postaci firmy Alter Art ogłosił trzecie show jeszcze przed wystartowaniem sprzedaży wejściówek. Fani piosenkarki z niecierpliwością wyczekiwali maila z informacją zwrotną, czy pomyślnie przeszli proces rekrutacji. W dniu ogłoszenia europejskiej części tournee The Eras Tour na oficjalnej stronie Swift pojawił się bowiem formularz, za pośrednictwem którego zainteresowani zakupem wejściówek wielbiciele artystki mogli dokonywać wstępnej rejestracji. Proces ten ma na celu usprawnienie sprzedaży biletów na koncert Taylor Swift w Polsce i wyeliminowanie czających się na ich zakup botów. Odpowiedzi pojawiły się w skrzynkach odbiorczych w środę, 5 lipca, na tydzień przed oficjalnym uruchomieniem sprzedaży biletów na The Eras Tour na PGE Narodowym w Warszawie. W sieci pojawiły się pogłoski, że 5.07 poznamy też ceny biletów na koncert Taylor Swift w Polsce. To jednak nieprawda.

Fani przed koncertem Beyonce

Taylor Swift Warszawa 2024 - CENY

Taylor Swift wystąpi w Polsce trzykrotnie: 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku. Wokalistka na trzy dni przejmie PGE Narodowy, a organizatorzy zakładają trzykrotny sold out. O cenach na koncert Taylor w Warszawie krążą legendy. Warto jednak nie panikować. Oficjalne ceny biletów poznamy dopiero w środę 12 lipca, w chwili wystartowania ich sprzedaży. Przypomnijmy, że za miejsca pod sceną na koncertach Beyonce i Harry'ego Stylesa trzeba było zapłacić od 690 do 855 złotych.

Listen on Spreaker.