Taylor Swift podbija Londyn... i rodzinę królewską!

i

Autor: screen z Instagram/princeandprincessofwales

gwiazdy

Taylor Swift podbija Londyn... i rodzinę królewską! Te zdjęcia to hit sieci

2024-06-24 16:05

Mija kolejny miesiąc The Eras Tour i kolejny dzień z trasy w Londynie. Wembley pęka w szwach i nie brakuje znanych osobistości. Na ostatnim koncercie pojawił się jednak ktoś szczególny dla tego kraju, bo był to sam następca brytyjskiego tronu, który zabrał na koncert Taylor swoje dzieci.

Obecność księcia Sussexu na jednym z koncertów słynnej amerykańskiej wokalistki wywołała w internecie ogromny szum. Gdyby był to młodszy z synów Diany i Karola, Harry, prawdopodobnie nie wywołałoby to żadnego zdziwienia, ale na koncercie Taylor Swift w Londynie pojawił się sam William. Wielu internautów zadawało pytania, czy królewska etykieta pozwala członkom rodziny na branie udział w podobnych wydarzeniach, ale najwidoczniej nic nie stało na przeszkodzie, by bawić się pośród innych fanów piosenkarki, znanych także jako Swifties.

Rodzina królewska na koncercie Taylor Swift

Piątek 21-ego czerwca był dniem urodzin księcia Williama i tego samego dnia znalazł się na trybunach narodowego stadionu Wembley. Co prawda, nie było z nim jego małżonki, księżnej Kate, ale towarzyszyła mu dwójka jego starszych dzieci, książę Jerzy oraz księżniczka Charlotte i wszystko wskazuje na to, że cała trójka bawiła się wyśmienicie!

W internecie furorę robią nagrania Williama, który wraz z dziećmi tańczył do piosenek amerykańskiej artystki. Instagram obiegły także zdjęcia – zarówno z profilu Taylor Swift, jak i samej brytyjskiej rodziny królewskiej. Za kulisami sceny i tuż po koncercie doszło do spotkania, podczas którego nie zabrakło wykonania kilku pamiątkowych, uroczych zdjęć. Na fotografiach nie zabrakło również obecnego partnera Taylor, Travisa Kelce'a.

Gene Simmons - „Rock nic nie znaczy - teraz rządzi Taylor Swift”. Ma rację?