TAYLOR SWIFT na Open'er Festival 2020! Fani zachwyceni!

2019-09-17 16:25 RW
TAYLOR SWIFT na Open'er Festival 2020! Fani w szoku!
Autor: Valheria Rocha / Universal Music Poland TAYLOR SWIFT na Open'er Festival 2020! Fani w szoku!

Taylor Swift na Open'er Festival 2020! Wiadomość została potwierdzona we wtorek, 17 września. Artystka udostępniła na swojej stronie internetowej rozpiskę najbliższych koncertów. Kiedy wystąpi gwiazda światowej sceny muzycznej? Jakie hity zaśpiewa? Szczegóły jej pierwszego występu w naszym kraju przybliżamy na ESKA.pl

Taylor Swift na Open'er Festival 2020 - to wiadomość, która pojawiła się 17 września. Zdecydowanie to szczęśliwy dzień dla wszystkich fanów, ale większe szczęście i radość będzie przez nich odczuwane 3 lipca 2020. Właśnie tego dnia artystka po raz pierwszy pojawi się w naszym kraju! Spodziewać się można, że na żywo wykona utwory z najnowszej płyty Lover. Nie powinno zabraknąć również doskonale znanych hitów, takich jak: Shake It Off, I Knew You Were Trouble czy Blank Space.

TAYLOR SWIFT na Open'er Festival 2020!

Taylor Swift na Open'er Festival 2020 wystąpi już 3 lipca. Poinformowała o tym - udostępniając na swojej stronie internetowej rozpiskę nadchodzących koncertów. Artystka wydała album Lover, czyli swój siódmy krążek w dyskografii. Płytę promują single: Me!, You Need To Calm Dawn oraz tytułowy. Do Lover powstał teledysk, który ukazał się dzień przed premierą płyty. Za reżyserię klipu odpowiadają Swift oraz Drew Kirsch.

Sama Taylor tak mówi o albumie: - Lover to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana!

Open'er Festival 2020 - BILETY

Bilety na Open'er 2020 dostępne są na oficjalnej stronie internetowej. Rozpiskę serwujemy poniżej:

  • Bilet jednodniowy - 299 złotych
  • Karnet 4 dni - 539 złotych
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 639 złotych
  • Karnet Weekendowy (piątek, sobota) - 419 złotych
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 489 złotych

Zobacz: Koncerty 2020 w Polsce. Kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Najnowsze