Open'er 2020 - ARTYŚCI. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni? [LINE-UP]

2019-12-13 15:23 RW
Open'er 2020 - ARTYŚCI. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni? [LINE-UP]
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Open'er 2020 - ARTYŚCI. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni? [LINE-UP]

Open'er Festival 2020 to kolejne wrażenia, emocje i muzyczne doznania na najwyższym poziomie. Wszystko to za sprawą czołowych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które rokrocznie pojawiają się na wielkiej scenie. Znanych nazwisk nie zabraknie podczas 19. edycji wydarzenia. Kto wystąpi w Gdyni? Jak wygląda line-up? Poznajcie pełną listę gwiazd - na ESKA.pl!

Open'er 2020 - artyści rozgrzeją publiczność do czerwoności i sprawią, że poczujecie się wyjątkowo. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni? Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o Open'er Festival 2020? Line-up poznacie w tym miejscu na ESKA.pl. Co roku organizatorzy dbają o to, by stworzyć jedną z najbardziej gwiazdorskich imprez w Europie. Do tej pory na wielkiej imprezie wystąpili m.in. Lana del Rey, Swedish House Mafia, J Balvin, Red Hot Chili Peppers, Travis Scott, Kylie Minogue, czy Jay-Z.

Open'er Festival 2020 - ARTYŚCI

Artyści Open'er Festival 2020 pojawią się, by dać niezapomniany występ - na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Co roku na festiwalu występują światowej klasy artyści wraz z naszymi rodzimymi gwiazdami. Tak będzie i tym razem, podczas 19. edycji wydarzenia. Kto wystąpi na Open'er Festival 2020? Artyści, którzy pojawią się na scenie w Gdyni, ujawniani będą wkrótce. Listę gwiazd będziemy publikować poniżej: 

Open'er Festival 2020 - artyści 1 lipca:

Open'er Festival 2020 - artyści 2 lipca:

  • twenty one pilots
  • ASAP Rocky
  • Big Thief

Open'er Festival 2020 - artyści 3 lipca:

Open'er Festival 2020 - artyści 4 lipca:

  • FKA Twigs
  • Foals

schafter - data nieznana

Zobacz: Open'er 2020 - BILETY. Ile kosztują FAN TIX i gdzie kupić? [CENY]

Najnowsze