Karol Friz Wiśniewski

i

Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Tak Ekipa Friza bawiła się na FEST Festivalu! Było lepiej niż na ich koncercie?

2021-08-13 8:51

Ekipa Friza podbiła nie tylko YouTube, ale także branżę muzyczną! Ich płyta okazała się petardą a koncert, który niedawno miał miejsce również wszystkich mocno zaskoczył! Teraz paczka przyjaciół zdecydowała się pobawić na najgorętszej imprezie tego lata, czyli na FEST Festivalu! Było lepiej niż na ich koncercie?

Ekipa Friza to najpopularniejsza paczka przyjaciół. Choć dali się poznać wszystkim jako internetowi twórcy, to obecnie robią zawrotną karierę i nie zatrzymują się ani na chwilę. Nie chodzi tylko o YouTube, ale także cały internet! O Ekipie jest naprawdę głośno, a youtuberzy co chwile mają na siebie nowe pomysły. Najpierw podbili sieć, potem triumfowali ze sklepem internetowym, aż przyszła pora na lody, które stały się najbardziej pożądanym towarem tegorocznych wakacji! Nie można zapomnieć również o teledyskach, które generują miliony, debiutanckiej płycie Sezon 3, własnej strefie w największym parku rozrywki w Polsce, czyli w Energylandii oraz o pierwszym koncercie Ekipy, który okazał się istną petardą!

Ekipa lubi robić swoim fanom niespodzianki i zrobiła to ponownie! Na koncercie zaskoczyli wszystkich przylatując na miejsce helikopterem, a później dali po prostu czadu prosto z wielkiej sceny. Teraz paczka przyjaciół z Krakowa zdecydowała się nieco odpocząć i wspólnie wybrali się do Parku Śląskiego w Chorzowie na najgorętszą imprezę tego lata, która trwa aż cztery dni! Chodzi oczywiście o FEST Festival gdzie również nie zabrakło wrażeń!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Ekipa - która piosenka pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Które słowa najbardziej Cię opisują?

Ekipa Friza na FEST Festival 2021

To nie są żarty! Ekipa Friza pojawiła się na FEST Festivalu w Chorzowie. Wszyscy znakomicie bawili się głównie w strefach VIP pod scenami, które stoją w Parku Śląskim, jedli pizze na kolanach i śpiewali hity innych artystów z całych sił. Z relacji zamieszczonych na ich social mediach, można zobaczyć że świetnie bawili się na koncercie Sanah, Alana Walkera, Krzysztofa Zalewskiego, a także innych artystów. Nie zabrakło ich również na występie, który obił się wielkim echem w internecie! Mowa oczywiście o petardzie jaką zafundował Tommy Cash z Quebonafide wjeżdżając na scenę mini Mercedesami. Przeglądając InstaStories Ekipowiczów, można śmiało stwierdzić, że na FEST Festivalu bawili się znakomicie! W końcu po zorganizowaniu swojego koncertu mogli odetchnąć z ulgą, bawiąc się na całego wśród wielu ludzi - zobaczcie to poniżej!