Quebonafide

i

Autor: Pawel Skraba/REPORTER/EastNews

Quebonafide & Tommy Cash roznieśli scenę Fest Festivalu! Fani w totalnym szoku

2021-08-12 15:12

FEST Festival trwa w najlepsze, a jego uczestnicy są zachwyceni! Impreza wytwarza we wszystkich gorące emocje, a o to samo zadbał również Quebonafide razem z estońskim raperem Tommy Cash'em. Czegoś takiego jeszcze nie było! Artyści roznieśli scenę, a ich fanów totalnie zamurowało!

FEST Festival trwa w najlepsze! Jedną z gwiazd podczas pierwszego dnia głośnej imprezy był estoński raper Tommy Cash. Piosenkarz zyskał popularność dzięki oryginalnemu wizerunkowi, a także muzycznemu stylowi, który sam definiuje jako post-soviet-rap. Na jego występ w Parku Śląskim w Chorzowie czekało wielu polskich fanów. Kiedy tylko raper pojawił się na scenie, publiczność wręcz oszalała z zachwytu! W ramach niespodzianki, estoński raper zaprosił na scenę Quebonafide, gdzie następnie wspólnie wykonali kawałek Benz-Dealer. Numer artystów wraz z oficjalnym klipem miał swoją premierę 13 lipca 2021 roku i do tej pory zgromadził ponad 3 mln odsłon na YouTube. Tommy Cash i Quebonafide dzieląc się kawałkiem ze światem, zabrali wszystkich w podróż po mrocznych fantazjach, oraz szarej rzeczywistości, która zderza się z luksusem.

ESKOWE studio, słuchacze i zabawa! Fest Festival najgorętszą imprezą lata!

Quebonafide & Tommy Cash na jednej scenie

Takiego obrotu akcji nie spodziewał się chyba nikt. Tommy Cash i Quebonafide wykonali wspólnie na żywo kawałek Benz-Dealer i roznieśli scenę! W pewnym momencie wjechali na nią w mini samochodach marki Mercedes i rapując swój najnowszy kawałek, zaskoczyli dosłownie wszystkich! Nie obeszło się również bez efektów świetlnych, oraz fantastycznych kostiumów, które mieli na sobie Tommy oraz osoby na tak zwanych tyłach. Fani oszaleli z zachwytu, a długo wyczekiwany Benz-Dealer stał się prawdziwym hitem na FEST Festivalu! Poniżej możecie zobaczyć nagranie z wydarzenia, na którym bez żadnego ale widać, że artyści dali po prostu czadu!

Klasyki polskiego rapu. Znasz te kawałki?

Pytanie 1 z 15
"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się". W czyjej piosence znajdują się te słowa?