MAMY ZDJĘCIA

Tak dzisiaj wygląda Rudi Schuberth. Sprzyja mu natura i życie w spokojnym miejscu

2024-05-22 12:37

Rudi Schuberth dzisiaj jest człowiekiem spokojnym, radosnym i cieszącym się z każdego dnia spędzonego na łonie natury. Teraz nigdzie się nie spieszy. Popularny prezenter telewizyjny porzucił życie publiczne, nie pokazuje się w mediach i odpoczywa w swoim domu na Kaszubach. Wspólnie z rodziną prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Jak wygląda dzisiaj Rudi Schuberth? Najnowsze zdjęcia znajdziecie w naszej galerii!

Spis treści

  1. Rudi Schuberth - co dzisiaj robi?
  2. Rudi Schuberth dzisiaj - tak wygląda

Kim jest Rudi Schuberth? Jeszcze kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat temu był jedną z największych gwiazd telewizyjnych w Polsce. Popularność przyniosła mu działalność muzyczna i kabaretowa. Na początku swojej drogi koncertował w całym kraju, ale i w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie. Należał do grupy Wały Jagiellońskie, z którą wylansował takie hity, jak "Monika dziewczyna ratownika", "Córka rybaka" i "Wars wita". W 1979 podjął współpracę z Kabaretem Tey. Dobrym humorem i energią zarażał wszystkich widzów programu "Śpiewające Fortepiany", emitowanym w latach 2001-2005. W muzyczno-rozrywkowym show gościł popularne osobowości, które odgadywały piosenki po słowach czy obrazkach i skojarzeniach.

Andrzej Janusz z Sumptuastic po latach bardzo się zmienił. Tak teraz żyje i wygląda!

Kasia z 13 Posterunku już tak nie wygląda! Aleksandra Woźniak mocno się zmieniła

Rudi Schuberth - co dzisiaj robi?

Rudi Schuberth porzucił media, czerwone dywany i zaszył się w swojej posiadłości na Kaszubach. Od kilkunastu lat żyje bardzo blisko natury, o czym marzył od zawsze. 71-latek wspólnie z rodziną prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Folwark Otnoga leży 90 kilometrów na zachód od Gdyni. Na 20-hektarowej ziemi przy jeziorze Jasień są cztery domy. Osoby, które wynajmują dom mogą skorzystać chociażby z prywatnego łowiska dla wędkarzy. Jak czytamy na stronie internetowej gospodarstwa, istnieje także możliwość zorganizowania spływu kajakowego rzeką Słupią. Co ciekawe można wynająć domek Malowanki dla dwóch osób lub apartament myśliwski lub sosnowy dla pięciu osób. Koszt za jedną noc ze śniadaniem to 105 złotych.

Klaudiusz Sevković z Big Brothera - tak teraz wygląda. Duże zmiany w jego życiu!

Rudi Schubert o swoim gospodarstwie pisze: Teren na którym znajdujemy się jest zróżnicowany krajobrazowo, a charakteryzuje się pagórkowatością, obfitością jezior, rzek, lasów i łąk co sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku przez cały rok. Amatorzy wędkowania, grzybobrania, spacerów, jazdy na rowerze, a także koneserzy ciszy i pięknych widoków znajdą tu dla siebie prawdziwy raj na ziemi.

Rudi Schuberth dzisiaj - tak wygląda