CO TERAZ BĘDZIE ROBIĆ?

Klaudiusz Sevković z Big Brothera - tak teraz wygląda. Duże zmiany w jego życiu!

2024-04-14 20:38

Klaudiusz Sevković był jedną z najbarwniejszych postaci pierwszej edycji programu Big Brother. Zyskał ogromną popularność dzięki czemu później zagrał w filmie "Gulczas, a jak myślisz", w reżyserii Jerzego Gruzy. Okazuje się, że właśnie teraz w jego życiu zachodzą ogromne zmiany. Po 23-latach od debiutu na ekranie, powrócił do telewizji!

Spis treści

  1. Klaudiusz Sevković - kim jest? [WIEK, ŻONA, DZIECI]
  2. Klaudiusz Sevković - co teraz będzie robić?

Kim jest Klaudiusz Sevković? Zdecydowanie gwiazdą, która umiała wykorzystać swoje pięć minut. Po tym, gdy odpadł z programu Big Brother skupił się na rozwijaniu prywatnych pasji. Udzielał się w sporcie, polityce i często pojawiał się w programach kulinarnych. Uwielbia gotować i nie bez powodu z zawodu jest kucharzem. Zobaczyć go można było w reklamach, czy w filmie. Obecnie uwielbia grać w golfa i najwyraźniej na polach spotyka selekcjonera reprezentacji Polski, Michała Probierza, który także lubi ten sport. Na profilu w mediach społecznościowych Sevkovicia znaleźliśmy kilka ich wspólnych zdjęć. Wiele osób nie wie, ale Klaudiusz ma dorosłą córkę. Vanessa Ševković jest jego oczkiem w głowie

Elisabeth Duda urzekała bystrością i urodą w programie Europa Da Się Lubić. Jak dziś wygląda?

Co stało się ze zwycięzcami Big Brothera?

Klaudiusz Sevković - kim jest? [WIEK, ŻONA, DZIECI]

Klaudiusz Sevković urodził się 26 września 1970 roku w Świętochłowicach. Jego żona ma na imię Angelika Caroline i wspólnie mają dwoje dzieci. Urodzoną w 1997 roku córkę Vanessę i urodzonego w 2000 roku syna Claudio-Tigera. Z pewnością wiele osób zastanawia się, dlaczego Klaudiusz ma obcojęzyczne nazwisko. Otóż jego dziadek był Serbem!

Klaudiusz Sevković - co teraz będzie robić?

Klaudiusz Sevković został potwierdzony jako gość programu Kuby Wojewódzkiego. Usiadł obok Klaudii El Dursi i ujawnił, co się u niego działo przez ostatnie 23 lata od debiutu na antenie TVN. W jego życiu tak naprawdę sporo się zmieniało. Po tym, gdy nie pojawiał się w telewizji skupił się na polityce i przez wiele lat jako radny udzielał się na rzecz Chorzowa. Wydał książki, a oprócz tego album muzyczny pt. Optymista. Oprócz tego jest prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów. Być może teraz po wizycie u Kuby Wojewódzkiego powróci na ekrany!

Klaudiusz Sevković z Big Brothera - tak teraz wygląda

Listen on Spreaker.