METAMORFOZA

Andrzej Janusz z Sumptuastic po latach bardzo się zmienił. Tak teraz żyje i wygląda!

2024-04-14 11:14

Andrzej Janusz z Sumptuastic przypomniał o sobie za sprawą transmisji na żywo, która prowadzona była na platformie z krótkimi filmikami. Lider grupy znanej z romantycznych, przejmujących i wzruszających przebojów zapowiada powrót na rynek z przytupem. Uwagę widzów na pewno zwróciła nowa wokalistka grupy, ale także odmieniony wygląd artysty. Jak teraz wygląda Andrzej Janusz? Zobaczcie najświeższe zdjęcia porównując je ze starymi!

Spis treści

  1. Andrzej Janusz z Sumptuastic - kim jest?

Andrzej Janusz z Sumptuastic widnieje jako autor największych hitów grupy. To on w 1999 roku podjął decyzję założenia grupy, która oficjalnie została aktywowana w 2000 roku. Pierwsza studyjna piosenka pojawiła się w 2003 roku. Wtedy też na dyskotekach szkolnych, zabawach i potańcówkach królował utwór "Kołysanka". To wręcz największy miłosny hymn początku XXI wieku w Polsce. Drugi album zatytułowany "Cisza" pojawił się dwa lata później. Z tego krążka pochodzi nowa wersja utworu "Kołysanka 2005". W 2006 roku pojawiła się trzecia płyta grupy, z której pochodzi utwór "Za jeden uśmiech twój", z którym Sumptuastic walczył o Bursztynowego Słowika na Sopot Festival 2006. Sama płyta pt. Bez ciemności nie ma snów, pokryła się złotem.

Odmieniona Maryla Rodowicz wygląda jakby miała 30 lat. Młodnieje szybciej niż Ibisz!

Jak zmienili się chłopaki z zespołu Verba?

Andrzej Janusz z Sumptuastic - kim jest?

Andrzej Janusz urodził się 16 marca 1980 roku i pochodzi z Bolesławca. Jak pisze na swojej stronie internetowej od najmłodszych lat miał przebojowe życie, mnóstwo zwariowanych pomysłów i strasznie trudny charakter. Miłość do muzyki towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Pierwszy zespół nazwał Black Spider w trzeciej klasie szkoły podstawowej. W ósmej natomiast założył grupę Index. W 1996 roku przerwał pracę nad muzyką. Po kilku latach postanowił spróbować ponownie. W 1999 roku założył grupę Sumptuastic. Jako jedyny pozostał w zespole Sumptuastic. Najgłośniej było wtedy, gdy w 2010 roku odeszła wokalistka Izabela Tarka. Później jeszcze odeszła Joanna Iwanowska.

Andrzej Janusz 13 kwietnia 2024 uruchomił transmisję live na platformie z krótkimi filmikami i opowiadał o swoich planach. Przedstawił też Kamilę, nową wokalistkę, z którą nagrał kilka nowych numerów i przygotował kilka niespodzianek. Radzi sobie koncertując w Polsce, ale i na świecie. Jak teraz wygląda lider grupy Sumptuastic? Zobaczcie zdjęcia z kiedyś i dziś już teraz!