Taco Hemingway uratował Open'era! Zaczął śpiewać hit Dua Lipy i stał sie bohaterem!

2022-07-03 19:30
Taco Hemingway uratował Open'era! Zaczął śpiewać hit Dua Lipy i stał sie bohaterem!
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/ East News Taco Hemingway uratował Open'era! Zaczął śpiewać hit Dua Lipy i stał sie bohaterem!

Taco Hemingway bohaterem Open'era. W związku z licznymi przeciwnościami, tegoroczna edycja festiwalu wspominana będzie przez uczestników z żalem. Polski raper postanowił jednak "uratować" Open'era i w niezwykle kreatywny sposób "zastąpił" Dua Lipę, która ostatecznie nie wystąpiła. Fani są ZACHWYCENI.

Open'er 2022 przejdzie do historii nie tylko ze względu na fakt, iż festiwal reaktywowano po dwóch latach przerwy. W piątek, z uwagi na złe warunki pogodowe, ewakuowano uczestników (przy czym organizacja pozostawiała wiele do życzenia), a jedne z największych gwiazd ostatecznie nie wystąpiły. Na scenie zabrakło Dua Lipy i Megan Thee Stallion, co niezwykle rozzłościło festiwalowiczów. Ale, czego nie da Ci Dua Lipa, da Ci... Taco Hemingway. Popularny raper w niekonwencjonalny sposób postanowił "uratować" Open'era i został wielkim bohaterem.

ZOBACZ TAKŻE: Open'er Festival - gwiazdy, które nie wystąpiły na imprezie, a fani czekają na nie od lat [TOP 10]

Taco Hemingway uratował Open'era - fani zachwyceni

Z uwagi na zmiany w harmonogramie, jako ostatni na scenie pojawił się Taco Hemingway. Raper postanowił wynagrodzić zgromadzonym nieobecność Dua Lipy, która miała być jedną z największych gwiazd tegorocznego Open'era. W kreatywny sposób zmodyfikował piosenkę wokalistki "Levitating", czym zaskarbił sobie sympatię festiwalowiczów. 

Znowu dzisiaj w Gdyni wieje wiatr, Main Stage rozhuśtany jak ten biały dym z Marlboro. Znowu deszczem ściele świat. Przyjdzie jakaś burza i Open'era dziś zabiorą. Znowu dzisiaj w Gdyni wieje wiatr. Włosy rozhuśtane jak ten biały dym z Marlboro. Znowu deszczem ścielę świat. Dua Lipy nie ma, ale jestem z tobą - zaśpiewał Taco Hemingway.

Poza "zastąpieniem" Dua Lipy, Taco Hemingway wykonał swoje najpopularniejsze utwory, w tym między innymi "Sześć zer" i "Fiji". Cały występ został bardzo entuzjastycznie odebrany i stanowił miłe zwieńczenie nie do końca udanego festiwalu. 

ZOBACZ TAKŻE: Open'er Festival 2022 - Twenty One Pilots rzeczywiście byli TOP! Nie przeszkodziła pogoda

PORANNE WYJCE - Pierwszy raz zatańczysz ze mną [TRIBBS PARODIA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze