Open'er Festival 2022: Twenty One Pilots rzeczywiście byli TOP! Nie przeszkodziła pogoda

2022-07-02 10:54
Twenty One Pilots w Polsce 2020! Koncert spełnieniem marzeń fanów! [BILETY, DATA, MIEJSCE]
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Twenty One Pilots w Polsce 2020! Koncert spełnieniem marzeń fanów! [BILETY, DATA, MIEJSCE]

Na ich koncert czekało wielu posiadaczy karnetów. Twenty One Pilots mają w Polsce oddaną rzeszę fanów, którzy nie mogli przegapić show grupy na Open'er Festival. Tyler i Nick wytworzyli tak rodzinną atmosferę, że wszyscy poczuli się, jakby od dawna należeli do ich fandomu.

Twenty One Pilots na Open'er Festival 2022 jednym z najmocniejszych punktów całej imprezy? Zdecydowanie! W zrobieniu show nie przeszkodziła im nawet kapryśna pogoda, która spowodowała opóźnienie. Koncert zespołu został przełożony z godziny 22:00 na 22:30, a fani, którzy stali pod sceną, musieli opuścić zajęte przez siebie miejsca. Gdy tylko pojawiła się informacja, że warunki pogodowe są sprzyjające, Nick i Tyler pojawili się na scenie. Każda minuta ich show była potwierdzeniem, że warto było zaczekać. Podczas koncertu Twenty One Pilots dostaliśmy właściwie wszystko. Było mnóstwo okazji do poskakania, głośnego śpiewania, ale też chillowania. Zdecydowanie jednym z najciekawszych momentów spektakularnego show był folkowy set, w trakcie którego Nick i Tyler śpiewali przy ognisku, jakimś cudem sprawiając, że dziesiątki tysięcy osób pod sceną poczuły się, jakby brały udział w kameralnym spotkaniu. Wyobraźcie sobie tłumy śpiewające hit Dni, których jeszcze nie znamy podczas koncertu amerykańskiej formacji. To było naprawdę coś!

Sonda
Bawisz się obecnie na Open'erze?

Twenty One Pilots na Open'er Festival 2022

Tyler Joseph to prawdziwy wulkan energii. Wokalista był dosłownie wszędzie - non stop widzieliśmy go na wybiegu, skaczącego wśród publiczności czy wdrapującego się na wielkie rusztowanie, dzięki czemu był doskonale widoczny z każdego miejsca. Oczywiście największą petardą okazało się wykonanie wielkiego hitu Stressed Out, w trakcie którego publiczność rzeczywiście oszalała.

Tym jednym koncertem Twenty One Pilots wyjaśnili niezaznajomionym z ich twórczością osobom, z czego wynika ich globalny fenomen. To było show przez wielkie "s" i definicja tego, czego oczekujemy, decydując się na udział w letnich festiwalach. Muzyka, zabawa i dobra energia.

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze