Open'er Festival - gwiazdy, które nie wystąpiły na imprezie, a fani czekają na nie od lat [TOP 10]

2022-07-02 18:28

Open'er Festival to impreza, która odbywa się w Polsce już od prawie 20 lat. Co roku w Gdyni zbierają się fani muzyki, aby wspólnie podziwiać występy największych zagranicznych artystów. Przez lata na tej scenie wystąpiły prawdziwe gwiazdy, jednak nadal są znane osoby, na które fani czekają, a nadal na festiwalu się nie pojawiły.

Open'er Festival to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. Ma już wiele lat tradycji i co roku przyciąga fanów muzyki z całego kraju. To idealna impreza dla tych, którzy lubią muzykę pop, a dodatkowo chcieliby zobaczyć i usłyszeć na żywo największe gwiazdy światowego formatu. Takie pojawiają się na koncertach w ramach Open'era co roku. W 2022 roku potwierdzono występy takich gwiazd jak Dua Lipa, Megan Thee Stallion, Maneskin, A$AP Rocky czy Martin Garrix. Przez lata na open'erowej scenie pojawiło się wiele znanych nazwisk, ale nadal są tacy artyści, którzy na wydarzeniu nie wystąpili pomimo wielu próśb.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi w czerwcu, lipcu i sierpniu? Jakie koncerty w wakacje?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Open'er Festival - gwiazdy, które nie wystąpiły

Open'er Festival to impreza, która przyciągnęła do Polski wiele zagranicznych gwiazd. Niektórzy fani są jednak niepocieszeni, ponieważ ich idole nadal nie pojawili się na tym wydarzeniu. Mamy dla was listę artystów, których występ na popularnym festiwalu byłby strzałem w dziesiątkę! Znajdziesz ją w galerii niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Fest Festival 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy jest i kto wystąpi?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze