Open'er 2022 - koncerty odwołane, a uczestnicy składają reklamacje! Jest rozwiązanie!

2022-07-02 14:11
Open'er 2022 - koncerty odwołane, a uczestnicy składają reklamacje! Jest rozwiązanie!
Autor: Karol Makurat/REPORTER/ East News Open'er 2022 - koncerty odwołane, a uczestnicy składają reklamacje! Jest rozwiązanie!

Open'er Festival 2022 został przerwany, a uczestników ewakuowano ze względu na złe warunki pogodowe. Co z odwołanymi koncertami i jak organizatorzy załatwią sprawę? Uczestnicy są wściekli, ale zaproponowano rozwiązanie!

Open'er Festival zawsze słynął ze złej pogody. Tegoroczna edycja zapisze się jednak na kartach historii. W dniu 1 lipca 2022 roku festiwalowicze zostali bowiem ewakuowani z terenu Open'era, a niektóre koncerty odwołano. Powód? Fatalne warunki atmosferyczne. Uczestnicy są wściekli, ale organizatorzy Open'er Festival 2022 zaproponowali rozwiązanie. Co zakłada?

ZOBACZ TAKŻE: Open'er Festival 2022 - Twenty One Pilots rzeczywiście byli TOP! Nie przeszkodziła pogoda

Open'er 2022 - koncerty odwołane - co z pieniędzmi za bilety?

Organizatorzy Open'er Festival byli zmuszeni ewakuować uczestników z uwagi na ich bezpieczeństwo, któremu zagrażały warunki atmosferyczne (burze, deszcz i silny wiatr). Odwołano koncerty Dua Lipy i Megan Thee Stallion, czyli gwiazd, na które festiwalowicze szczególnie liczyli. Nic zatem dziwnego, że zapanowało powszechne niezadowolenie. Organizatorzy Open'er Festival 2022 odpowiedzieli jednak na komentarze uczestników i zaproponowali rozwiązanie. Na facebookowym profilu festiwalu pojawił się oficjalny komunikat:

W związku z bardzo trudną i niebezpieczną sytuacją pogodową, tymczasową ewakuacją, odwołaną częścią koncertów i zmianami w programie w dniu 1 lipca, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher, który będą mogli wykorzystać w ciągu najbliższych 3 lat do zakupu biletów na Open’era. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale bezpieczeństwo uczestników festiwalu jest najważniejsze.

Istnieje również druga możliwość (zamiast vouchera) - zamiana biletu jednodniowego z 1 lipca na bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca. Osoby, które posiadają opaskę na ręku i bilet na 1 lipca lub niezeskanowany bilet na 1 lipca mogą wziąć udział w festiwalu w sobotę. W tym celu należy przyjść dziś (2 lipca) do punktów wymiany biletów na opaski na terenie festiwalu, zlokalizowanych przy wejściu głównym lub wejściu od strony Kosakowa.

Osobom, które nie będą zadowolone z zaproponowanej rekompensaty, przysługuje prawo do reklamacji, którą można złożyć zgodnie z regulaminem festiwalu. 

Sonda
Open'er Festival 2022 - wybierasz się na tę imprezę?!
Nawałnica przeszła nad Szczecinem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze