Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - bilety na koncert na PGE Narodowym. Czy są dostępne?

2019-09-23 13:16 MK
Dawid Podsiadło Taco Hemingway
Autor: www.instagram.com/dylanwishop

Wspólny koncert Taco Hemigwaya i Dawida Podsiadło to zdecydowanie jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Obaj artyści mają mnóstwo fanów w całym kraju, a każdy ich album z miejsca ląduje na szczycie najchętniej słuchanych i kupowanych. Na ESKA.pl dowiecie się, czy jest jeszcze możliwy zakup wejściówek na wspólne show rapera i wokalisty na PGE Narodowym w Warszawie.

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - bilety na koncert to kluczowa kwestia dla wszystkich, którzy zainteresowani są imprezą. Wielu internautów wciąż poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy możliwe jest jeszcze zakupienie wejściówek, umożliwiających zobaczenie dwóch najpopularniejszych polskich muzyków na jednej scenie. Koncert Taco i Dawida odbędzie się w sobotę, 28 września na PGE Narodowym. To pierwszy raz, kiedy lokalni artyści w całości wyprzedali ten stadion. Nie ma się zatem co dziwić, że tak wiele osób chce przeżyć to niezwykłe wydarzenie na żywo.

Taco Hemingway, Dawid Podsiadło - bilety

W związku z ogromną popularnością obu artystów, bilety rozeszły się w ekspresowym tempie. Również dodatkowa pula została szybko wyprzedana. Dla tych, którzy planowali kupić bilet na ostatni moment, mamy złą wiadomość. Niestety, nie są już one dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży. W sieci można znaleźć wiele ofert z wejściówkami. Pamiętajcie jednak, by nie kupować ich, bo mogą okazać się fałszywe.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#soldout Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)
Najnowsze