Ronnie Ferrari pokonał Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Tego nikt się nie spodziewał!

2019-09-11 15:13
Ronnie Ferrari
Autor: ESKA.pl

Tego nikt się nie spodziewał! Ronnie Ferrari jest nie do zatrzymania. Przebój 19-latka zatytułowany Ona by tak chciała początkowo był hitem jedynie w sieci, jednak szybko zaczął podbijać prawdziwe listy przebojów. Utworu możecie posłuchać oczywiście w Radiu ESKA. W serwisach streamingowych, natomiast, młody chłopak z Włocławka zdeklasował przebój Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło! O szczegółach na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała to kawałek, który w zawrotnym tempie podbił serca milionów internautów. Choć 19-letni Hubert Kacperski miał na swoim koncie już kilka utworów, które zyskały popularność w sieci, żaden z nich nie osiągnął tak spektakularnego sukcesu jak właśnie Ona by tak chciała. Takich wyników mogą pozazdrościć Ronniemu nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy! W zaledwie półtora miesiąca, licznik pod oficjalnym wideo na YouTubie wskazał 45 milionów wyświetleń. Singiel radzi sobie doskonale nie tylko w serwisie, ale również na platformach streamingowych. Młody artysta pokonał właśnie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło.

Ronnie Ferrari pokonał Taco Hemingwaya

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło to artyści, którzy obecnie odnoszą największe sukcesy w świecie muzyki. Każdy ich utwór i album z miejsca ląduje na szczycie list przebojów, a wyprzedanie koncertu na PGE Narodowym nie stanowiło dla nich właściwie żadnego problemu. Nie ma się zatem co dziwić, że wspólna kompozycja muzyków zatytułowana W piątek leżę w wannie spotkała się z prawdziwym uznaniem krytyków, jak i słuchaczy. Jak jednak można zobaczyć w najnowszym podsumowaniu listy TOP 100 serwisu Tidal, musieli oni ustąpić miejsca Ronniemu Ferrariemu. Numer Ona by tak chciała pokonał również hity należące między innymi do Camili Cabello, Shawna Mendesa czy Tedego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze