Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - jurorzy odcinek 3. Kto oceni uczestników 20 września?

2020-09-19 9:42 Ewelina Kulasza
Artur Orzech
Autor: wbf

Trzeci i ostatni półfinałowy odcinek Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2020 już w najbliższą niedzielę 20 września! Na jurorskich fotelach zasiadły do tej pory największe gwiazdy, które wybrały dwóch finalistów krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Kto tym razem będzie oceniać uczestników?

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - jurorzy odcinek 3. Kto oceni uczestników w półfinałowym odcinku programu w niedzielę 20 września? Oficjalna Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już 29 listopada poznamy oficjalnego następcę Viki Gabor, która wygrała Konkurs Piosenki Dla Dzieci w 2019 roku. Niestety z przyczyn związanych z pandemią oraz bezpieczeństwem najmłodszych uczestników, tegoroczne wielkie wydarzenie odbędzie się w formie online. Reprezentanci nie przyjadą do Warszawy, a występy nagrają w studio w swoich krajach. W Polsce preselekcje do Eurowizji Junior odbywają się za pośrednictwem programu Szansa na Sukces. To właśnie tam na scenie o miano reprezentanta naszego kraju mierzy się ze sobą kilkunastu młodych utalentowanych osób.

Za nami pierwsze dwa półfinałowe odcinki eurowizyjnego show Szansa na Sukces. W finale zobaczymy Lenę Marzec, która wygrała pierwszy odcinek eliminacji, natomiast w drugim półfinale zwyciężczynią została Agata Serwin. Kto jako trzeci wejdzie do ścisłego finału? Tego dowiemy się już 19 września. Kto oceni uczestników w ostatnim półfinale?

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - jury 3. odcinek

Trzeci, a zarazem ostatni półfinałowy odcinek eurowizyjnej Szansy na Sukces odbędzie się już w niedziele 20 września. Młode talenty oceniać będzie jury w składzie:

Najnowsze