Katarzyna Łaska - kim jest? Dubbing, TikTok, wiek, wzrost, piosenki, mąż, Instagram

2021-07-29 13:04
Katarzyna Łaska
Autor: wbf Katarzyna Łaska

Zastanawiacie się kim jest Katarzyna Łaska? To polska piosenkarka, a także aktorka musicalowa i dubbingowa. To jej głosem, a także piosenką z Krainy Lodu zachwycało się sporo osób. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o wokalistce, poznacie w artykule poniżej.

Katarzyna Łaska - kim jest? Wiele osób zastanawia się, kim jest Kasia Łaska, która czaruje swoim głosem. To oczywiście utalentowana piosenkarka, której brzmienie mogliście usłyszeć oglądając animowany film Kraina Lodu. Artystka zaśpiewała w nim jako Elsa piosenki Mam tę moc, a także Chcę uwierzyć snom. Ponadto użyczyła głosu wielu postaciom w innych serialach czy filmach animowanych. Jej głos można było usłyszeć w jednej z części Pamiętnika Księżniczki, High School Musical, Księdze dżungli oraz w Pingwinach z Madagaskaru. Na swoim koncie Kasia Łaska ma również epizodyczne role w serialach takich jak Daleko od noszy czy Hela w opałach. 9 lutego 2020 roku Kasia Łaska, zaśpiewała gościnnie fragment piosenki Chcę uwierzyć snom podczas występu Idiny Menzel i Aurory na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. Od tamtej pory zrobiło się o niej naprawdę bardzo głośno w medialnym świecie. Katarzyna Łaska oceniała uczestników eurowizyjnej Szansy na Sukces we wrześniu 2020 roku, a teraz wystąpi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Katarzyna Łaska - wiek

Ile lat ma Kasia Łaska? Wokalistka urodziła się dokładnie 26 maja 1979 roku w Tomaszowie Mazowieckim. W 2021 roku Kasia skończyła 42 lata.

Katarzyna Łaska - wzrost

Ile wzrostu ma Kasia Łaska? Niestety w internecie nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie, jednak po zdjęciach wydaje się, że piosenkarka jest średniego wzrostu.

Katarzyna Łaska - mąż

Czy Kasia Łaska ma męża? Otóż wokalistka od 2016 roku jest mężatką i ma syna, Henryka, który również urodził się w 2016 roku. Kasia mieszka w Warszawie, a dawniej przez kilka lat była związana z aktorem Mateuszem Damięckim, lecz ich drogi się rozeszły.

Wywiady z Radio ESKA - Kayah i Viki Gabor

Katarzyna Łaska - piosenki

Katarzyna Łaska jest polską piosenkarką i aktorką dubbingową, a także musicalową. Największą popularność przyniósł jej film animowany Kraina Lodu. Artystka zaśpiewała w nim piosenki głównej bohaterki - Elsy. Let it go, czyli polska wersja Mam tę moc w jej wykonaniu zachwyca! Ponadto, wokalistka zaśpiewała jeszcze w animacji polską wersję Chcę uwierzyć snom (Into The Unknown). W listopadzie 2013 roku wydała debiutancki singiel zatytułowany For My Love.

Katarzyna Łaska - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Katarzyna Łaska wystąpi w telewizyjnym show Polsatu - Twoja twarz brzmi znajomo 15. W ramach ciekawostki, warto wspomnieć, że w 2017 roku pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków programu, wspomagając występ Krzysztofa Antkowiaka. Ich duet zaprezentował się wtedy na scenie jako Kate Bush i Peter Gabriel śpiewając numer Don't Give Up.

Katarzyna Łaska - TikTok i Instagram

Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych. Możecie znaleźć ją w aplikacji TikTok pod nazwą @kasia_laska lub na Instagramie o takiej samej nazwie @kasia_laska.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
Najnowsze