Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, czy ma dziewczynę?

2020-09-27 12:23
Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, czy ma dziewczynę?
Autor: Fot. wbf Dawid Kwiatkowski z fanami

Dawid Kwiatkowski - wszystko, co chcecie wiedzieć o wokaliście i jurorze The Voice Kids, znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Dawid Kwiatkowski - ile ma lat i wzrostu, czy ma dziewczynę i jakie piosenki są jego największymi hitami. Na ESKA.pl sprawdzamy, jakich informacji o wokaliście i trenerze The Voice Kids szukacie najczęściej i odpowiadamy na wsze pytania. 

Dawid Kwiatkowski - wiek

Dawid Kwiatkowski to wokalista młodego pokolenia. Trener The Voice Kids urodził się 1 stycznia 1996 roku.

Dawid Kwiatkowski - wzrost

Dawid Kwiatkowski ma 174 cm wzrostu.

Czy Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?

Dawid Kwiatkowski nie mówi wiele o swoim życiu uczuciowym, dlatego nie do końca wiadomo, czy artysta znalazł już swoją miłość.

Dawid Kwiatkowski - piosenki

Dawid Kwiatkowski ma na swoim koncie wiele hitów. Do najważniejszych utworów artysty możemy zaliczyć m.in. takie piosenki jak: Na zawsze, Yin Yang, Biegnijmy czy COUNTDOWN.

Dawid Kwiatkowski - Instagram

Dawid Kwiatkowski prowadzi swój oficjalny profil w serwisie Instagram. Artystę znajdziecie @kwiatkowsky. Artysta na Insta wrzuca sporo zdjęć ze swojej pracy. Znajdziemy tam fotki z sesji, programów czy koncertów. Na profilu Dawida nie brakuje też prywatnych fotek z prywatnych sytuacji.

to stworzenie sprawia, że wszędzie czuję się jak w domu. @weedowsky Post udostępniony przez Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky)
Najnowsze