Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek, waga, wzrost, utwory, mąż, ślub, Instagram

2020-09-20 11:37
MaRina
Autor: VIPHOTO/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek, waga wzrost, utwory, mąż, ślub, Instagram! Wszystkie najważniejsze informacje o polskiej wokalistce znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Kim jest gwiazda polskiego show-biznesu i jakie osiągnięcia ma już na swoim koncie? Zobaczcie sami!

Marina Łuczenko-Szczęsna, to polska wokalistka dobrze kojarzona w polskim show-biznesie! Znana pod pseudonimem artystycznym MaRina jest pochodzenia ukraińskiego, ale ma polskie korzenie. Dziadkowie gwiazdy pochodzą z Polski, a ona sama urodziła się w Winnicy na Ukrainie w 1989 roku. Marina miała w sobie mnóstwo miłości do muzyki już od dziecka, a to wszystko dzięki ojcu, który pokazał jej muzyczny świat. Wokalistka ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, następnie była w klasie artystycznej w Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Artystka ma dopiero 31 lat i całą gamę niesamowitych osiągnięć na swoim koncie! Może pochwalić się między innymi nagrodą ESKA Music Awards z 2010 roku, nominacją do nagród VIVA Comet 2010. Do najważniejszych osiągnięć Mariny należy 3 miejsce w międzynarodowym konkursie New Wave, który odbył się w 2007 roku, udział w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami, a także albumy gwiazdy. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła się 3 lipca 1989 roku, a więc artystka ma obecnie 31 lat. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - waga

Piosenkarka prowadzi zdrowy tryb życia i bardzo często dzieli się ze swoimi fanami sportowymi wynikami. Obecnie waga gwiazdy waha się pomiędzy 51-53 kg. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - wzrost 

Marina Łuczenko-Szczęsna jest szczupła i atrakcyjna! Piosenkarka ma 168 cm. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - utwory

Marina ma na swoim muzycznym koncie wiele piosenek własnego autorstwa. Najpopularniejsze piosenki wokalistki to między innymi: News, On My Way, a także Electric Bass.

Marina Łuczenko-Szczęsna - mąż 

Marina jest w związku małżeńskim ze znanym polskim piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. Para zakochanych wzięła ślub w maju 2016 roku.

Marina Łuczenko-Szczęsna - ślub

Piosenkarka jest szczęśliwa mężatką! 21 maja 2016 roku wzięła ślub z piłkarzem, Wojciechem Szczęsnym. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - Instagram 

Marina Łuczenko-Szczęsna na Insta pokazuje się pod nazwą marina_official. Piosenkarka uwielbia aplikację Instagram, systematycznie publikuje tam zdjęcia ze swojego zawodowego, jak i prywatnego życia. Jej konto obserwuje ponad 700 tysięcy fanów!

Koncerty przełożone na 2021 rok
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze