Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek, waga, wzrost, utwory, mąż, ślub, Instagram

2020-09-20 11:37 Patrycja Obarowska
MaRina
Autor: VIPHOTO/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek, waga wzrost, utwory, mąż, ślub, Instagram! Wszystkie najważniejsze informacje o polskiej wokalistce znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Kim jest gwiazda polskiego show-biznesu i jakie osiągnięcia ma już na swoim koncie? Zobaczcie sami!

Marina Łuczenko-Szczęsna, to polska wokalistka dobrze kojarzona w polskim show-biznesie! Znana pod pseudonimem artystycznym MaRina jest pochodzenia ukraińskiego, ale ma polskie korzenie. Dziadkowie gwiazdy pochodzą z Polski, a ona sama urodziła się w Winnicy na Ukrainie w 1989 roku. Marina miała w sobie mnóstwo miłości do muzyki już od dziecka, a to wszystko dzięki ojcu, który pokazał jej muzyczny świat. Wokalistka ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, następnie była w klasie artystycznej w Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Artystka ma dopiero 31 lat i całą gamę niesamowitych osiągnięć na swoim koncie! Może pochwalić się między innymi nagrodą ESKA Music Awards z 2010 roku, nominacją do nagród VIVA Comet 2010. Do najważniejszych osiągnięć Mariny należy 3 miejsce w międzynarodowym konkursie New Wave, który odbył się w 2007 roku, udział w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami, a także albumy gwiazdy. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła się 3 lipca 1989 roku, a więc artystka ma obecnie 31 lat. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - waga

Piosenkarka prowadzi zdrowy tryb życia i bardzo często dzieli się ze swoimi fanami sportowymi wynikami. Obecnie waga gwiazdy waha się pomiędzy 51-53 kg. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - wzrost 

Marina Łuczenko-Szczęsna jest szczupła i atrakcyjna! Piosenkarka ma 168 cm. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - utwory

Marina ma na swoim muzycznym koncie wiele piosenek własnego autorstwa. Najpopularniejsze piosenki wokalistki to między innymi: News, On My Way, a także Electric Bass.

Marina Łuczenko-Szczęsna - mąż 

Marina jest w związku małżeńskim ze znanym polskim piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. Para zakochanych wzięła ślub w maju 2016 roku.

Marina Łuczenko-Szczęsna - ślub

Piosenkarka jest szczęśliwa mężatką! 21 maja 2016 roku wzięła ślub z piłkarzem, Wojciechem Szczęsnym. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - Instagram 

Marina Łuczenko-Szczęsna na Insta pokazuje się pod nazwą marina_official. Piosenkarka uwielbia aplikację Instagram, systematycznie publikuje tam zdjęcia ze swojego zawodowego, jak i prywatnego życia. Jej konto obserwuje ponad 700 tysięcy fanów!

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze