Gwiazdy

"Świat według Kiepskich". Tak zmieniła się serialowa Jolasia. Mąż Anny Ilczuk też grał w tym serialu!

Anna Ilczuk wcielała się w najbarwniejszą postać w serialu "Świat według Kiepskich". Jolasia skradła serce serialowego Waldusia, który był w nią wpatrzony jak w obrazek! Co ciekawe, mąż aktorki także zagrał w tym serialu! Co wiemy o Annie Ilczuk? Jak zmieniła się serialowa Jolasia Kiepska?

Spis treści

  1. Polacy kochali "Świat według Kiepskich" 
  2. Anna Ilczuk jako Jolasia Kiepska 
  3. Mąż Anny Ilczuk też grał w serialu "Świat według Kiepskich" 
  4. Jak zmieniła się serialowa Jolasia Kiepska? 

Polacy kochali "Świat według Kiepskich" 

"Świat według Kiepskich" to serial, który uwielbiały miliony Polaków. Produkcja zadebiutowała na antenie Telewizji Polsat  w 1999 roku i gościła tam nieprzerwanie przez 23 lata! Chyba nie ma nikogo, kto nie kojarzyłby bezrobotnego miłośnika piwa Ferdynanda Kiepskiego, jego żony Halinki oraz dzieci: Waldusia i Mariolki? 

W głównych bohaterów "Świata według Kiepskich" wcielili się:

Anna Ilczuk jako Jolasia Kiepska 

Jolanta "Pupcia" Kiepska pojawiła się w serialu w 2011 roku. W 354. odcinku "Świata według Kiepskich" Walduś przedstawił rodzicom swoją ukochaną, dodając, że jest zakochany i zamierza się z nią ożenić. Przyszła synowa nie spodobała się Ferdkowi, który uważał, że dziewczyna jest interesowna i zależy jej tylko na dolarach, które Cyc przywiózł z Ameryki. 

Pomimo niechęci Ferdynanda do Jolasi, ona i Walduś wzięli ślub i stali się częstymi gośćmi w mieszkaniu Kiepskich. Młoda pani Kiepska słynęła z nietypowych strojów, fryzur, a także zabawnych wypowiedzi. 

Czytaj także: Peggy Bundy po latach. Jak dziś wygląda rudowłosa gwiazda serialu "Świat według Bundych"?

W rolę Jolanty Kiepskiej wcielała się aktorka Anna Ilczuk, którą widzowie doskonale znali z roli Emilki w serialu "Pierwsza miłość". 

Mąż Anny Ilczuk też grał w serialu "Świat według Kiepskich" 

42-letnia dzisiaj Anna Ilczuk w 2015 roku wyszła za kolegę po fachu, aktora Andrzeja Kłaka. Jego również dobrze znają widzowie "Świata według Kiepskich"! Kłak wcielał się w serialu w postać spokojnego i kulturalnego Mikołaja Kopernika, który bez większych sukcesów zabiegał o względy Mariolki. Poeta często przychodził do Kiepskich z kwiatami, a nawet poprosił Ferdynanda o rękę Marioli. Natrętny adorator, pomimo wielu prób, nie zdobył serca ukochanej. 

Jak zmieniła się serialowa Jolasia Kiepska? 

Anna Ilczuk, choć widzowie kojarzą ją głównie z seriali, jest także aktorką filmową, a przede wszystkim teatralną. Pracuje także jako wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. 

O jej życiu prywatnym niewiele wiadomo. Anna Ilczuk i Andrzej Kłak mają córkę, Zofię. Aktorka prowadzi konto na Instagramie, gdzie można zobaczyć jej prywatne zdjęcia. Jak zmieniła się serialowa Jolasia Kiepska? Zajrzyj do poniższej galerii. 

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol
Królowa pieczarek została okrzyknięta mianem najpiękniejszą uczestniczką programu Rolnik szuka żony