Gwiazdy

"Świat według Kiepskich". Serialowy Walduś kiedyś i dziś. Odmieniony Bartosz Żukowski pokazał partnerkę!

Bartosz Żukowski wcielał się w jedną z czołowych postaci kultowego serialu "Świat według Kiepskich". Miłośnik piwa i oglądania telewizji zdobył spore grono fanów. Jak dziś wygląda aktor, który wcielał się w rolę serialowego Waldusia Kiepskiego? Gwiazdor pochwalił się światu swoją partnerką!

Spis treści

  1. "Świat według Kiepskich": kultowy serial 
  2. Bartosz Żukowski jako serialowy Walduś Kiepski 
  3. Metamorfoza Bartosza Żukowskiego 
  4. Kim jest kobieta, która skradła serce Bartosza Żukowskiego? 
  5. Walduś Kiepski kiedyś i dziś

"Świat według Kiepskich": kultowy serial 

Świat według Kiepskich był jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali. Perypetie rodziny Kiepskich raz ich sąsiadów zadebiutowały na antenie Polsatu w 1999 roku i były emitowane aż przez 23 lata! Produkcja zdobyła miano kultowej i cieszyła się dużą oglądalnością. 

Bohaterami serialu jest rodzina Kiepskich: bezrobotny i leniwy Ferdynand (Andrzej Grabowski), jego żona, pielęgniarka Halinka (Marzena Kipiel- Sztuka) oraz ich dzieci: Walduś (Bartosz Żukowski) i Mariola (Barbara Mularczyk). Do czołowych postaci należeli także m.in. Paździoch (Ryszard Kotys), Boczek (Dariusz Gnatowski) czy Edzio listonosz (Bogdan Smoleń). 

Na przestrzeni lat widzowie musieli pogodzić się ze śmiercią znanych z serialu aktorów. Pożegnaliśmy nie tylko odtwórców ról Arnolda Boczka, Mariana Paździocha i Edzia, ale także nieodżałowaną babkę Rozalię Kiepską (Krystyna Feldman). 

Bartosz Żukowski jako serialowy Walduś Kiepski 

Walduś Kiepski,w którego rolę wciela się aktor Bartosz Żukowski, przez lata zdobył ogromną sympatię widzów. Był on odzwierciedleniem swojego ojca - bezrobotnym miłośnikiem picia piwa i oglądania telewizji, którego śmiechu nie sposób zapomnieć. W późniejszych odcinkach Walduś (nazywany przez swojego ojca Cycem) ożenił się z Jolasią (Anna Ilczuk). 

Bartosz Żukowski swoją przygodę z serialem "Świat według Kiepskich" rozpoczął w wieku 24 lat. Choć zagrał w wielu innych produkcjach, najczęściej kojarzony jest właśnie z Waldusiem. 

Prywatnie aktor jest od lat zaangażowany w akcje na rzecz zwierząt. Bartosz Żukowski uczestniczył w wielu interwencjach, podczas których odbierano źle traktowane czworonogi. 

Chciałem być weterynarzem. Mam tatę weterynarza, w moim domu było masę psów, zawsze je przygarnialiśmy - zdradził w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN". 

Czytaj także: Szokował wyglądem i czarował głosem. Był odkryciem programu "Mam talent"

Metamorfoza Bartosza Żukowskiego 

Swego czasu odtwórca roli Waldusia Kiepskiego mocno się zmienił. Aktor zapuścił włosy i mocno przytył, co zaniepokoiło fanów. Zwracali oni uwagę, że aktor wydaje się być bardzo zmęczony i nie wygląda dobrze. Warto dodać, że Żukowski był wówczas w trakcie rozwodu. 

W ostatnim czasie aktor okazał się zupełnie odmieniony. Bartosz Żukowski sporo schudł i coraz częściej pokazuje się w mediach społecznościowych.  

Kim jest kobieta, która skradła serce Bartosza Żukowskiego? 

Wiele wskazuje, że serialowy Walduś Kiepski jest aktualnie zakochany! W ostatnim czasie na instagranowym koncie aktora pojawiły się zdjęcia z brunetką. Szczególnie interesujące jest to, na którym oboje stoją przytuleni na tle samolotu. 

Kobieta ze zdjęć Bartosza Żukowskiego to Ludwina "Lufa" Pol. Partnerce aktora nie obcy jest świat gwiazd. Kobieta ma muzyczne wykształcenie i pracowała m.in. jako ekspert w precastingach do programów "Idol" oraz "The Voice of Poland". Współpracowała przy kilku programach telewizyjnych, a także z muzykami, m.in. Dodą czy Moniką Brodką

Walduś Kiepski kiedyś i dziś

W poniższej galerii znajdziecie zestawienie starych i aktualnych zdjęć aktora Bartosza Żukowskiego. Na najnowszych fotografiach pozuje z ukochaną!