Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wiek, wzrost, żona, dzieci, majątek, wykształcenie

2022-07-30 20:19
Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wiek, wzrost, żona, dzieci, majątek, wykształcenie
Autor: AKPA Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wiek, wzrost, żona, dzieci, majątek, wykształcenie

Sławomir Świerzyński to jeden z protoplastów muzyki disco polo i jeden z najpopularniejszych muzyków w naszym kraju. Lider i wokalista zespołu Bayer Full przeszedł już do legendy, a wielu z was z pewnością ciekawią fakty z jego życia. Ile lat ma Sławomir Świerzyński? Czy ma żonę i dzieci? Na jaką kwotę szacowany jest jego majątek? Wyjaśniamy!

Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wiek, wzrost, żona, dzieci, majątek, wykształcenie - takich informacji najczęściej poszukują fani wokalisty. Założyciel zespołu Bayer Full zrobił w naszym kraju imponującą karierę i jest dziś legendą disco polo. To właśnie Sławomir Świerzyński, Zenon Martyniuk i Marcin Miller stanowią świętą trójcę polskiej muzyki tanecznej. Choć Sławomir Świerzyński z Bayer Full zaczynali od grania na weselach i mniejszych eventach, z czasem zasłynęli jako jeden z kultowych polskich zespołów. 

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk - film, wiek, wzrost, benefis, syn, żona

Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wiek, wzrost, żona, dzieci, majątek, wykształcenie

Poniżej zamieszczamy interesujące was informacje o Sławomirze Świerzyńskim. Wszystko, co musicie wiedzieć, w jednym miejscu!

Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wiek, wzrost

Sławomir Świerzyński przyszedł na świat 15 października 1961 roku w Gostyninie, zatem w tym roku będzie obchodził swoje 61. urodziny. Ile wzrostu ma Sławomir Świerzyński? To pytanie, na które odpowiedź zna tylko wokalista i jego najbliżsi (oraz ewentualnie lekarze). Tego typu informacji nie znajdziemy w sieci.

Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - żona i dzieci

Sławomir Świerzyński ma żonę Renatę, którą poślubił, gdy ta miała zaledwie 16 lat. Do ślubu doszło w atmosferze skandalu, bowiem młodsza od niego o 6 lat panna młoda była już wówczas w ciąży. Teraz żona Sławomira Świerzyńskiego pomaga mu przy zespole Bayer Full. Para doczekała się trójki dzieci, dwóch synów - Damiana i Sebastiana - oraz córki Nikoli. Potomstwo Świerzyńskich założyło nawet własny zespół o nazwie Baby Full, który również wykonuje muzykę disco polo.

Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - majątek

Majątek Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full to kwestia objęta tajemnicą. Dokładne informacje na ten temat nie są publicznie dostępne, śmiało możemy jednak założyć, że w trakcie swojej wieloletniej kariery muzyk dorobił się porządnych pieniędzy. Spekuluje się, że majątek Sławomira Świerzyńskiego szacowany jest na kwotę nawet kilkudziesięciu milionów złotych. 

Sławomir Świerzyński z Bayer Full 2022 - wykształcenie

Sławomir Świerzyński oprócz muzyki, próbował też swoich sił w polityce. Kilkukrotnie startował do Sejmu z listy PSL, jednak bezskutecznie. Prywatnie kocha zajmować się końmi i posiada nawet własną stadninę. Sławomir Świerzyński jest absolwentem technikum w Kaliszu i jest dyplomowanym technikiem budowy fortepianów.

ZOBACZ TAKŻE: Disco Polo w polityce! Które piosenki były w spotach wyborczych?

Sonda
Słuchasz Bayer Full?

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”
Tragiczne losy gwiazd muzyki disco polo. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze