Sławomir Świerzyński

i

Autor: WBF

Sławomir Świerzyński z Bayer Full kończy karierę? Znalazł sobie nowe zajęcie

2021-12-14 9:56

Choć zespół Bayer Full cieszy się ogromną popularnością nawet w samych Chinach, jego wokalista zdecydował się zmienić branżę. Z powodu pandemii Sławomir Świerzyński musiał wstrzymać koncertowanie, a więc trzeba było znaleźć nowe źródło pieniędzy... Czym się zajął lider Bayer Full?

Bayer Full to zespół, który cieszy się dużą popularnością. Podobno polska grupa disco-polo podbiła nawet rynek chiński... Mimo to pandemia mocno dała się im we znaki.

Lider grupy Sławomir Świerzyński, chcąc dbać o stabilność finansową, postanowił szukać zarobku gdzie indziej... Nie zgadniecie, na co wpadł!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Sławomir Świerzyński z Bayer Full został twarzą nawozu

Pewne jest jedno... Sławomir Świerzyński z Bayer Full umie zaskoczyć fanów. Takiej zmiany branży chyba nikt się nie spodziewał!

Gwiazdor disco-polo w rozmowie z Super Expressem ogłosił, że wchodzi na rynek rolniczy. Nie zamierza jednak sam prowadzić gospodarstwa! Sławomir Świerzyński z Bayer Full został twarzą nawozu!

Wziąłem się za handel nawozami ekologicznymi. To nawozy wymyślone przez polskich naukowców, którzy zgłosili się do mnie z prośbą o ich promocję.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Nawóz to nie jedyne cudo, które reklamują celebryci. Czy gwiazdy umieją sprzedać wszystko? Zobacz:

Mówił piosenkarz.

Sławomir Świerzyński nie mógł się nachwalić cudownego specyfiku. Zapewniał o skuteczności, zwracał uwagę na atrakcyjną cenę oraz fakt, że recepturę opracowali polscy naukowcy.

Będzie hitem jak Majteczki w kropeczki?