Zenek Martyniuk na spotkaniu ze słynną wróżką gwiazd. Zaskakujący cel wizyty

2022-07-28 14:14 Joanna Dembek
Zenon Martyniuk
Autor: AKPA Zenon Martyniuk odwiedził w Sopocie słynną wróżkę gwiazd

Zenon Martyniuk widziany był niedawno w Sopocie, gdzie przebywał w celach zawodowych, jednak pewnego popołudnia wybrał się na przechadzkę po urokliwym mieście, gdzie spotkał wróżkę Rachelę - znaną z przepowiadania przyszłości naszym rodzimym gwiazdom. Czego chciał się dowiedzieć Zenek Martyniuk?

Zenek Martyniuk uraczył niedawno sopocką publiczność koncertem w Oprze Leśnej. Na tej samej scenie można było również podziwiać występy takich gwiazd jak: Thomas Anderson z zespołu Modern Talking, czy grupę Weekend. Król disco polo, Zenek, nie omieszkał również przespacerować się po okolicy, gdzie spotkał się ze słynną wróżką.

Wróżka Rachela to osobistość znana polskim gwiazdom, które chętnie korzystają z jej usług. Wiadomo, że wśród celebrytów, którzy w przeszłości zaczerpnęli z jej tajemnej wiedzy są: Michał Wiśniewski, Krystyna Janda, Dominika Tajner, czy Magda Umer. Tym razem również Zenek załapał się na spotkanie z Rachelą. 53-latek został sfotografowany przez wścibskich paparazzi, a później zapytany o cel wizyty.

To taka znajoma nasza wróżka, to było przyjacielskie spotkanie, nie było żadnych pytań - powiedział Zenek na łamach "Faktu".

Czy faktycznie Zenek nie skorzystał z tak przystępnej okazji, aby dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości, czy jednak ma sceptyczne podejście to tego typu mistycznych praktyk, a spotkanie rzeczywiście było czysto towarzyskie?

Sonda
Korzystałeś/aś kiedyś z usług wróżki?
Specjalnie dla ESKI - Will i Guy z Coldplay! Rozmawia Michu Sobkowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE